“I Don’t Buy It”: همانطور که KL Rahul از ضربه زدن آهسته دفاع می کند، شمارنده شارپ راوی شاستری

لاکنو سوپر جاینتز (LSG) روز چهارشنبه در یک مسابقه کم امتیاز، در دیداری با راجستان رویالز (RR) در لیگ برتر هند (IPL) 2023 با 10 ران پیروزی را به دست آورد. هر دو تیم توانستند بیش از 80 دوش را در شراکت ویکت اول مربوطه خود روی تخته بگذارند، اما هنوز هم توانستند تنها در حدود 150 ران به پایان برسند. وقتی از KL Rahul کاپیتان LSG در مورد مسابقه کم گل پرسیده شد، او دلیل آن را زمین بازی عنوان کرد. با این حال، راوی شاستری سرمربی سابق هند با استدلال کاپیتان LSG موافق نیست.

KL Rahul اخیراً مورد انتقادهای زیادی قرار گرفته است، به خصوص در مورد نرخ ضربه او در کوتاه ترین فرمت بازی. در مقابل لاکنو، او 32 توپ 39 را به ثمر رساند. پس از پایان مسابقه، شستری اعتراف کرد که راهول باید نرخ ضربه را بالا ببرد.

“مطمئنا (باید اعتصاب را شروع کرد). تمام این صحبت ها در مورد 160، من آن را نمی خرم. وقتی دو شانس دارید، اگر آن 39 را به 60 یا 70 تبدیل کنید، 160 می شود 175. شما به یک نفر در بالا نیاز دارید. راوی شاستری به ستاره اسپورت گفت: 3 برای ادامه دادن و بازی در این دوره های طولانی.

“اگر تیم راجستان رویالز این کار را انجام می‌داد. آنها این بازی را می‌بردند. چیزهای زیادی برای یادگیری از این بازی برای هر دو طرف در مورد نحوه نزدیک شدن و فرصت‌سازی در زمان مناسب. هنوز روزهای اولیه مسابقات است. راجستان شماره اول است. 1 و لاکنو شماره 2 هستند و آنها چیزهای زیادی از این موضوع یاد خواهند گرفت.”

در پایان مسابقه، راهول گفت که فکر می‌کند 160 یک امتیاز برابر در ویکت جیپور است که پایین نگه داشته می‌شود و ضربه زدن به آن آسان نیست.

“در امتیاز 10 اوور، پیامی که من و کایل فرستادیم این بود که 160 عدد مجموع خوبی در این مسیر خواهد بود، آنها توپ گیرهای خوبی نیز دارند که از شرایط استفاده کردند. ما 10 نفر کوتاه آمدیم اما با توپ جبران کردیم. ما دیروز اینجا بازی کردیم و دیدیم که 180 امتیاز مساوی است، اما اولین اور از بولت، من و کایل با هم گپ زدیم و متوجه شدیم که این یک ویکت 180 نیست. توپ. کمی پایین بود، بنابراین ما در پاورپلی به خودمان زمان دادیم، شاید اگر کمی بهتر بازی می‌کردیم، شاید 170 هم می‌گرفتیم.

اگرچه لاکنو در جدول امتیازات IPL 2023 در رده دوم قرار دارد، اما هنوز فرصت های زیادی برای پیشرفت وجود دارد.

موضوعات ذکر شده در این مقاله