“Horses For Courses”: توصیه مهم راوی شاستری برای هند برای فینال WTC

عکس فایل راوی شستری© AFP

سرمربی سابق تیم کریکت هند راوی شاستری معتقد است که ترکیب تیم هند می تواند در فینال مسابقات جهانی تست (WTC) در Oval بسیار مفید باشد و حضور سه بولر سریع و دو اسپینر به کاپیتان روهیت شارما اجازه می دهد تا بازی را کنترل کند. مقابل استرالیا شاستری در یک تعامل اخیر گفت که شرایط ابری در انگلیس در ماه ژوئن به تیم پیسر کمک می کند و عملکرد آنها می تواند به هند این امکان را بدهد که عنوان آرزو را به دست آورد.

هند دفعه قبل در انگلیس خیلی خوب عمل کرد زیرا شما بومراء، شامی، شردال تاکور و محمد سراج را داشتید. بنابراین شما چهار توپ انداز سریع داشتید. شاستری در ICC Review گفت: یکی از آنها همه کاره است.

“این ترکیب بسیار خوبی در انگلیس است. به خصوص از دیدگاه هند. این به شخصی مانند روهیت شارما اجازه می دهد تا بازی را به مراتب بهتر کنترل کند. گاهی اوقات در انگلیس، شما باید سرعت آن را نیز کاهش دهید. و ناگهان ممکن است ابری شود. ،” او اضافه کرد.

شاستری آجینکیا راهانه را در ترکیب احتمالی خود انتخاب کرده است، در حالی که اعتراف کرده است که غیبت جاسپریت بومراح به شانس های هند در بازی لطمه خواهد زد. رهانه در فصل جاری لیگ برتر هند (IPL) در ارتباط بسیار خوبی به نظر می رسد و پس از مصدومیت شریاس ایر از تیم فراخوانده شد.

«شما برای دوره‌ها اسب دارید، همه پایه‌ها را تحت پوشش دارید. اما اگر کیفیت در حمله سریع بولینگ شما خوب نیست. اگر فکر می‌کنید بچه‌ها بزرگ‌تر هستند، مثل سابق سریع نیستند، و فرم کمی مشکوک است، پس شما آن اسپینر دوم را بازی می‌کنید، زیرا اشوین مانند Jadeja با کیفیت است.

موضوعات ذکر شده در این مقاله