Hardik Pandya سلفی خنک شده ای را با برادر Krunal Pandya در آستانه بازی های پلی آف به اشتراک می گذارد. به عکس مراجعه کنید

Hardik Pandya سلفی خنک شده ای را با برادر Krunal پیش از پلی آف IPL به اشتراک می گذارد.  به عکس مراجعه کنید

هاردیک پاندیا از 12 مسابقه 241 دوش با نرخ اعتصاب 174.63 برای هندی های بمبئی XI به ثمر رسانده است.© BCCI / IPL


هاردیك پاندیا و كرونال پاندیا ، دو نفره سرخپوستان بمبئی حتی در حالی كه بمبئی روز چهارشنبه در مرحله مقدماتی 1 لیگ برتر هند 2020 در دبی برای رویارویی با پایتخت های دهلی آماده می شود ، جلوی دوربین رفتند. هاردیک دو تصویر را در استوری های اینستاگرام خود ارسال کرد – اولی یک عکس انفرادی و دیگری تصویری با برادر بزرگترش کرونال. هر دو بازیکن در مرتبه متوسط ​​پایین تر برای بمبئی خفاش می کنند و برای رسیدن به رده های بالای جدول بمبئی در مرحله لیگ با 18 امتیاز حیاتی هستند.

اخبار
sndhql58

هاردیک 241 دوش از 12 مسابقه با نرخ اعتصاب 174.63 به ثمر رسانده است در حالی که کرونال با خفاش و توپ کمک می کند ، 95 دوش را به ثمر می رساند و پنج ویکت را با نرخ اقتصادی 7.59 دوش در هر مسابقه به دست می آورد.

بمبئی که اولین تیمی بود که به پلی آف راه یافت ، در آخرین بازی لیگ خود مقابل SunRisers Hyderabad طعم شکست تلخ را چشید.

SRH روز سه شنبه در شارجه با 10 ویکت بمبئی را شکست داد تا جای خود را در پلی آف ثبت کند.

SRH در 6 نوامبر در Eliminator به مصاف Royal Challengers Bangalore می رود و برنده آن مسابقه باخت بازنده Qualifier 1 در 8 نوامبر در Qualifier 2 است.

علاوه بر برادران پاندیا ، افرادی مانند سوریاکومار یداو ، کی یرون پولارد ، جاسپریت بومرا و ترنت بولت همگی در فرم مدافع عنوان قهرمانی حضور داشته اند زیرا آنها به دنبال کسب پنجمین عنوان IPL خود هستند.

تبلیغ شده

بمبئی چهار عنوان در لباس بچه گانه خود دارد – آنها در سال 2013 ، 2015 ، 2017 ، 2019 قهرمان لیگ شدند.

پایتخت های دهلی در IPL 2019 سوم شد و هدف آنها کسب اولین عنوان امسال است.

مباحث ذکر شده در این مقاله