Hardik Pandya با چشم بازگشت به بولینگ در جام جهانی T20


هاردیك پاندیا ، سرمربی برتر هند ، روز جمعه گفت ، او فقط كاسه كاسه می رود و از تیم خواست كه بعد از اینكه بولینگ او در شروع باخت ODI مقابل استرالیا از دست رفت ، بقیه بازیکنان را با چندین مجموعه مهارت آماده كند. همه کاره سرحال ، که پس از یک عمل جراحی کمر در حال بازسازی عمل خود است ، هنوز آماده آن کار نیست که تعادل طرف را تحت تأثیر قرار می دهد ، اعتباری که توسط ناخدا ویرات کوهلی وارد شد. پاندیا ، که جمعه 90 گل از دست داد 66 تیم خود را در 90 گل از دست داد ، در کنفرانس مطبوعاتی پس از بازی گفت: “من در حال کار بر روی بولینگ خود هستم. من می خواهم زمان مناسب وارد شوم.”

اخبار

هندی ها 374 دوش را به تیم میزبان واگذار کردند. برای مرد بارودا مهم است که به محض شروع بولینگ در شرایط مسابقه ، او قادر به ارائه سرعت مطلوب مورد نیاز برای تولید نمایش با کیفیت باشد.

بازیکن همه جانبه و شروع بولینگ در تورها گفت: “من می خواهم در 100 درصد ظرفیت بولینگ خود باشم. می خواهم با سرعتی که در سطح بین المللی لازم است کاسه کاسه بزنم.” در حالی که 10 ماه دیگر به جام جهانی ICC T20 باقی مانده است ، Pandya اظهار داشت كه شروع بولینگ كاری است كه او می خواهد با در نظر گرفتن اهداف بلند مدت و اتفاقات بزرگ انجام دهد.

وی گفت: “ما به مدت طولانی فکر می کنیم. ما به جام جهانی T20 و سایر مسابقات مهم فکر می کنیم که بولینگ من از اهمیت بیشتری برخوردار خواهد شد.”

“وقتی 375 سال برای تعقیب دارید ، همه باید با قصد بازی کنند. هیچ چیز دیگری نمی تواند انجام دهد. شما نمی توانید زیاد برنامه ریزی کنید.” Pandya هیچ استخوانی نکرد که هند نیز باید به گزینه های همه جانبه توجه کند ، زیرا ششمین گزینه بولینگ برای تعادل تیم ODI ضروری است.

وی گفت: “من فکر می کنم ، شاید ، مجبور شویم کسی را پیدا کنیم که قبلاً در هند بازی کرده و او را مرتب کرده و راهی برای بازی کردنش پیدا کنیم.” وی در مورد نمایش فلاپ جمعی توسط هندی گفت: “همیشه دشوار خواهد بود وقتی با پنج بولر بروید ، زیرا در این صورت اگر کسی روز تعطیل داشته باشد ، کسی را نخواهید داشت که آن را ایفا کند”. بولینگ

وی گفت: “….. بیشتر از آسیب دیدگی ، مربوط به نقش بولینگ ششم است. اگر کسی روز بدی را سپری کند ، بنابراین بچه های دیگر بالشتک بیشتری می گیرند.”

تبلیغ شده

پاندیا جوان در پاسخ به پرسش درباره گزینه های موجود ، از منتخب اصرار کرد که به برادر بزرگتر خود کرونال ، که چرخشی تمام عیار است ، نگاه کنند.

وی گفت: “… شاید شما می توانید از همه کسانی که آنجا هستند نام ببرید … شاید ما فقط باید به خانواده Pandya نگاه کنیم ،”

مباحث ذکر شده در این مقاله