Hardik Pandya اشتراک گذاری ویدیوی جالب توجه Throwback در حال پخش با Son Agastya. تماشا کردن

هاردیک پاندیا یک فیلم بازگشت به عقب شایان ستایش را به اشتراک گذاشت که با پسرش آگاستیا بازی می کرد.© اینستاگرام


هاردیک پاندیا ، سرباز همه جانبه بمبئی ، روز پنجشنبه با شکست تیمش به فینال IPL 2020 ، ضرب و شتم پایتخت های دهلی در مقدماتی 1 در دبی را شکست داد. یک روز پس از پیروزی جامع تیمش ، هاردیک به اینستاگرام رفت و یک ویدیوی بازگشت شایان ستایش بازی با پسرش آگاستیا را که در 30 ژوئیه متولد شد ، به اشتراک گذاشت. پسر بچه اش چون مجبور شد در کمتر از یک ماه از تولد پسرش به امارات متحده عربی پرواز کند. در حالی که هاردیک در زمین چشمگیر بوده است ، قلب او متعلق به پسرش است که در هند کیلومترها با او فاصله دارد. هاردیک با ابراز احساسات خود در اینستاگرام نوشت: “با آگاستیا بازی کنید ، چیزی که بیشتر از همه دلم برای آن تنگ شده است. این روزها را تا آخر عمر به یاد می آورم”.

اخبار

هاردیک پاندیا ، پایین تر از ترتیب ، 37 توپ را از هم گسیخت و فقط 14 توپ را که در ابتدای کار طرف او را به 200/5 بزرگ رساند ، شکست داد. با توجه به جراحی کمر اخیر او ، هاردیک هنوز وظیفه بولینگ خود را از سر نگرفته است اما با خم شدن مواد منفجره خود چیزی را که روز پنجشنبه در حالی که در هنگام ضربه 14 توپ خود شش شیشه را شکست ، جبران کرد.

سرخپوستان بمبئی ، که قبلاً از سال گذشته چهار بار موفق به کسب IPL شده اند ، در هنگام مسابقه در 10 نوامبر ، به دنبال اضافه کردن یک عنوان دیگر به کابینه جام خود هستند. پس از فینال IPL ، هاردیک به همراه تیم دیگر مستقیم به سیدنی پرواز می کند بازیکنان هند. او در تیم با بلندترین قالب انتخاب نشده است اما نقش اصلی را در سری بازی های محدود خواهد داشت ، شامل سه ODI و همین تعداد T20I.

مباحث ذکر شده در این مقاله