Hardik Pandya، Krunal Pandya Exchange Jerseys, Share Heartfelt Moment After Match LSG vs GT. تماشا کردن

تماشا کنید: Hardik Pandya، Krunal Pandya Exchange Jerseys، Share Heartfelt Moment After Match LSG vs GT

هاردیک پاندیا و کرونال پاندیا در حال تعویض پیراهن های لباس پوشیده خود دیده شدند.© توییتر

گجرات تایتانز در روز شنبه در مسابقه IPL 2023 با هفت ران مقابل لاکنو سوپر جاینتز پیروز شد. در طول مسابقه، رقابت خواهر و برادر بین هاردیک پاندیا از GT و Krunal Pandya از LSG در نمایش کامل بود. با این اوصاف، کاپیتان جی تی سعی کرد برادرش را سورتمه بزند که توجهی نکرد و فقط دستکش و کلاه خود را تنظیم کرد. این حادثه در طول مسابقه LSG زمانی رخ داد که کرونال در حال رفتن به خفاش بود و هاردیک در حال تبادل نظر با برادرش دیده شد.

با این حال، سورتمه پس از مسابقه به برادری تبدیل شد زیرا هر دو در حال اشتراک گذاری لحظه ای صمیمانه بودند. در ویدئویی که در توییتر به اشتراک گذاشته شده است، هاردیک و کرونال در حال تعویض پیراهن‌های پوشیده شده خود و سپس در آغوش کشیدن یکدیگر دیده می‌شوند.

هاردیک در توضیح این ویدیو نوشت: «فقط برادرم را دوست داشته باش».

قبل از مسابقه، کرونال یک تعامل خنده دار با برادرش هاردیک را فاش کرد.

لاکنو سوپر جاینتز با تعقیب یک هدف ناچیز 136 مقابل مدافع عنوان قهرمانی گجرات تایتانز، در 14 اور به 105/1 رسیده بود. با تنها 31 بازی مورد نیاز برای شش اور بعدی و نیم قرنی KL Rahul در نقطه چین، یک برد در دسترس LSG بود.

اما پس از آن آنچه رخ داد همه را شوکه کرد. بولرهای GT جریان اجرا را بررسی کردند زیرا 19 ران را واگذار کردند و در پنج اور بعدی دو ویکت گرفتند.

با رفتن به اور آخر، LSG به 12 توپ از شش توپ آخر نیاز داشت. اگرچه سخت بود، اما غیرممکن نبود، به خصوص با یک ست راهول، ضربه زدن روی 66، در نقطه چین.

موضوعات ذکر شده در این مقاله