Happy Diwali 2020: Sachin Tendulkar اشتراک گذاری عکس زیبا با برگزاری دیاها ، آرزو می کند طرفداران دیوالی

ساچین تندولکار همه را تشویق کرد که دیه ها را روشن کنند و زندگی آنها را حتی روشن تر کنند.© اینستاگرام


ساچین تندولکار ، کرکتور افسانه ای هند ، روز یکشنبه در اینستاگرام شرکت کرد تا آرزوهای خوب خود را به مناسبت شادی دیوالی ابراز کند. ساچین همه را تشویق کرد که دیه ها را روشن کنند و زندگی آنها را حتی روشن تر کنند. در زیرنویس این پست اینستاگرامی آمده است: “دیوالی لرزید! دیاها را روشن کنید و زندگی را روشن تر کنید.” این پست علاوه بر این تصویری از او را در پس زمینه ای کاملاً روشن که دیه ها را با دو دست گرفته بود ، در بر داشت. ساچین دیده می شود که در حال لبخند بزرگ ، نشانگر خوشبختی وی در این مناسبت است.

اخبار

در اینجا پست اینستاگرام توسط کریکت افسانه ای است:

ارسال ساچین در جشنواره زیبا در بیان خواسته های خود مطمئناً این روز را برای علاقه مندان خاص خواهد کرد. با این حال ، این روز از نظر کریکت نیز اهمیت زیادی پیدا می کند ، با توجه به این واقعیت که کریکت اسطوره ای اولین بازی خود را در این سال در 1989 انجام داد. ساچین اولین بازی خود را در مسابقات کریکت بین المللی مقابل پاکستان در کراچی انجام داد. بتسمن قبل از اینکه توسط وقار یونس اخراج شود ، در اولین مسابقه خود 15 اجرا کرد.

نه تنها این ، 24 سال بعد ، کریکت اسطوره ای برای آخرین بار در همان تاریخ کریکت بین المللی ، در ورزشگاه Wankhede در بمبئی مقابل هند هند خفاش کرد. هیئت کنترل کریکت در هند (BCCI) این روز مهم را با یک کلاژ عکس که شامل اولین و آخرین بازی های بین المللی ساچین بود جشن گرفت.

“# OnThisDay 1989 -sachin_rt اولین بازی خود را در مسابقات کریکت بین المللی 2013 انجام داد – این افسانه برای آخرین بار برای #TeamIndia به خفاش رفت. از شما برای الهام بخشیدن به میلیارد ها میلیارد دلار در سراسر جهان متشکرم” ، در زیرنویس این عکس توسط BCCI خوانده شد.

ساچین کار خود را با تمایز منحصر به فرد این که تنها بازیکن تاریخ بازی است که 100 قرن بین المللی به ثمر رسانده ، پایان داد.

مباحث ذکر شده در این مقاله