Happy Diwali 2020: Rohit Sharma یک تصویر شایان ستایش را با خانواده به اشتراک می گذارد ، برای هواداران دیوالی آرزو می کند

روهیت شارما با به اشتراک گذاشتن یک عکس شایان ستایش با خانواده ، آرزو می کند که هواداران دیوالی مبارک باشند

پست اینستاگرام تصویری شایان ستایش از او ، همسر ریتیکا ساژده و دختر سامایرا داشت.© اینستاگرام


روهیت شارما ، افتتاحیه تیم هند ، روز شنبه به اینستاگرام رفت تا آرزوی یکی و همه را به مناسبت شادی دیوالی داشته باشد. روهیت برای همه آرزوی یک دیوالی مبارک را داشت و از اولویت بیشتری برای ایمنی خواست. در زیرنویس این پست آمده بود: “دیوالی بر همه مبارک. یکی خوب داشته باشید و در امان باشیدritssajdeh.” این پست در بستر رسانه های اجتماعی دارای یک تصویر شایان ستایش بود که متشکل از او ، همسر ریتیکا ساژده و دختر سامایرا شارما بود. این سه نفر در پس زمینه ای کاملاً روشن و زیبا ایستاده اند ، در حالی که سامایرا در آغوش ریتیکا قرار دارد.

اخبار

روهیت در مرحله چهارم مسابقه خارج از خانه تست در استرالیا به نمایندگی از تیم هند در عمل دیده خواهد شد. به دلیل نگرانی از تناسب اندام کریکت ، 33 ساله برای سری ODI و T20I استراحت کرده است. ناخدا ویرات کوهلی پس از اولین آزمایش به خانه بازمی گردد.

روهیت آخرین بار به عنوان نماینده مدافع عنوان قهرمانی هند بمبئی (MI) در جریان سیزدهمین دوره لیگ برتر هند (IPL) دیده شد. MI در فینال لیگ ثروتمند پول نقد ده پایتخت دهلی (DC) را با پنج ویکت شکست داد و برای پنجمین بار عنوان قهرمانی را از آن خود کرد.

تبلیغ شده

حق رای دادن مستقر در بمبئی پس از رقبا Chennai Super Kings (CSK) تنها تیم دوم این مسابقات است که در دو سال متوالی قهرمان لیگ می شود.

روهیت بالاترین گلزن در فینال بود ، در حالی که تیمش هدف 157 دویداری را با هشت توپ بدست آوردند ، 68 زایمان را در 51 زایمان شکست. ضرب و شتم 33 ساله از پنج مرز و چهار شش تشکیل شده است.

مباحث ذکر شده در این مقاله