“Hail” MS Dhoni: پیروزی CSK در آخرین توپ بر GT برای کسب پنجمین عنوان IPL، توییتر را به آتش کشید

این یک روز به یاد ماندنی برای همه طرفداران کریکت در سراسر جهان بود زیرا چنای سوپر کینگز در یک بازی هیجان انگیز آخرین توپ گجرات تایتان را شکست داد و پنجمین عنوان IPL خود را در روز دوشنبه به دست آورد. پخش یک فینال کم‌باران در احمدآباد، گجرات 214/4 در 20 اور ارسال شد. بعداً، در حالی که 171 در 15 اور (روش DLS) را تعقیب می کرد، CSK به 4 توپ آخر نیاز داشت، زمانی که راویندرا جادجا مرز تحویل موهیت شارما را شکست و تیمش را به پنجمین جام IPL برد.

بسته شدن IPL 2023 احساسات زیادی را به همراه داشت زیرا دیدار پایانی به دلیل بارندگی به تعویق می افتاد. با این حال، ارزش صبر کردن را داشت زیرا معلوم شد که یک فیلم هیجان‌انگیز است. پس از پایان مسابقه، بازیکنان سابق کریکت در توییتر آمدند و خوشحالی خود را از برد CSK ابراز کردند.

Dhoni از زمانی که لیگ برتر هند در سال جاری آغاز شد و در پایان مناسب به فینال، کاپیتان با کسب پنجمین جام رکورددار به پایان رسید، مورد توجه همه بوده است.

B Sai Sudharsan 96 را در 47 توپ زد، در حالی که گجرات تایتان ها 214 را برای چهار توپ ارسال کردند، پس از اینکه از او خواسته شد ابتدا ضربه بزند.

با تعیین هدف اصلاح شده 171 در 15 اور پس از اینکه باران بازی را در شروع دور دوم فینال قطع کرد که به دلیل بارش شدید باران به روز رزرو کشیده شد، CSK وظیفه را در آخرین توپ انجام داد، در نتیجه ممکن است به نتیجه برسد. آخرین بازی Dhoni در لیگ T20 باشد.

راویندرا جادجا در دو توپ پایانی شش و چهار ضربه موهیت شارما زد تا آن را برای CSK به ارمغان بیاورد و حتی در حالی که بازیکنان زردپوش وارد زمین شدند، دونی با چشمان بسته در گودال باقی ماند.

نه جنگنده تایتان های گجرات و نه آب و هوای بد به مدت دو روز نتوانستند مردان دونی را از تساوی با رقبای سرسخت خود، هندی های بمبئی، از نظر اکثر قهرمانی های IPL بازدارند.

(با ورودی های PTI)

موضوعات ذکر شده در این مقاله