GT vs MI، IPL 2023: شوبمن گیل، ستاره نور احمد در پیروزی 55 ران گجرات تایتان بر سرخپوستان بمبئی

گجرات تایتانز یک عملکرد بالینی برای پیشی گرفتن از هندی‌های بمبئی با 55 ران در یک مسابقه IPL کاملاً یک‌طرفه در روز سه‌شنبه ارائه کرد. یک هدف سفت 208 تعیین کنید، MI در 152 برای 9 متوقف شد. MI شروعی را که دوست داشت نداشت و در 29 سالگی برای از دست دادن ویکت کاپیتان روهیت شارما در شش اور تلاش می کرد، تیم در استفاده از پاورپلی به شدت ناکام ماند. روهیت در حالی که سعی می‌کرد توپ را از آن طرف بازی کند، به یک برتری دست یافت و در اور دوم به بازیکن مقابل خود، هاردیک پاندیا، یک ضربه برگشت داد.

بعد از اینکه دریان‌ها کارشان را انجام دادند، رشید خان، ستاره‌دار پا به میدان آمد و اولین بازی بسیار مقرون‌به‌صرفه‌ای را انجام داد.

MI موفق شد در اور هفتم 13 ران به ثمر برساند، قبل از اینکه رشید به ماندن پر زحمت ایشان کیشان در میانه راه پایان دهد. ایشان در 13 ران خود 21 توپ مصرف کرد.

سه توپ بعد، رشید تیلاک ورما را در جلوی ویکت گیر انداخت تا در اوور هشتم، MI را در 45 برای سه به عقب برگرداند.

از آنجا، برنده پنج بار MI نتوانست به اندازه کافی برای به چالش کشیدن مدافع عنوان قهرمانی انجام دهد.

پس از یک بازی فراموش نشدنی با توپ که در آن 39 ران در دو اور شکست خورد، کامرون گرین با 33 توپ از 26 توپ وارد دروازه شد، در حالی که سوریاکومار یاداو 23 توپ از 12 توپ را به ثمر رساند. نهال وادهرا تنها در 21 تحویل به 40 رسید، اما تلاش آنها فقط امر اجتناب ناپذیر را به تاخیر انداخت.

علاوه بر 27/2 رشید در چهار اور، نور احمد، دیگر اسپیننر از افغانستان، با ارقام چشمگیر 37/3 سهمیه کامل اورهای خود را به پایان رساند.

پیش از این، رده متوسط ​​پایین تر GT از دسته بلند به خوبی استفاده می کرد و تیم خود را به یک 207 برای 6 قدرت رساند.

دیوید میلر با 46 توپ 22 توپ را به ثمر رساند، راهول تواتیا 20 توپ شکست ناپذیر را تنها در 5 توپ شکست داد، در حالی که آبیناو منوهار تنها به 21 ارسال نیاز داشت تا در طی یک همکاری حیاتی 71 ران برای ویکت پنجم با این بازیکن آفریقای جنوبی، 42 توپ را انجام دهد.

این پس از آن بود که شوبمن گیل یک توپ 34 توپ 56 را درست کرد.

آرجون تندولکار با یک نوت امیدوارکننده شروع کرد و پس از اینکه کاپیتان روهیت تصمیم گرفت در اولین بازی پرتاب را به دست آورد، چهار دوش را واگذار کرد.

گیل اولین مرز مسابقه را به دست آورد، در حالی که بازی بازکننده یک پشت مربع با تحویل جیسون بهرندورف که کمی کوتاه بود بازی کرد.

MI مجبور نبود برای اولین موفقیت خود خیلی منتظر بماند زیرا Wriddhiman Saha یک شوت کششی را از دست داد تا در اولین توپ از اوور سوم دروازه Tendulkar را از دروازه خارج کند.

ساها با توجه به توصیه‌های گیل، شریک خود را بررسی کرد، اما تصمیم داور داخل زمین توسط UltraEdge حفظ شد.

این یک بازگشت خوب توسط تندولکار جونیور بود، چهار روز پس از اینکه پنجاب کینگز برای 48 ران در سه اور شکست خورد. دریانورد 23 ساله دست چپ با افزایش اعتماد به نفس، تنها 5 دوش را انجام داد.

با کمک چند چهار و شش، گیل به اینینگ های GT پس از پنج اور اول آرام، شتاب لازم را داد.

گیل 17 ران از اولین گرین جمع آوری کرد زیرا GT در پایان شش اور پاورپلی به 50 برای یک رسید.

با این حال، مدافع عنوان قهرمانی GT ضربه بزرگی را متحمل شد زمانی که پیوش چاولا (2/34) کاپیتان هاردیک را در اعماق زمین سوریاکومار گرفتار کرد.

GT شوک دیگری را تجربه کرد زیرا گیل که در راه رسیدن به نیم قرن پرشتاب خود چند شوت خوب بازی کرده بود، توسط کومار کارتیکیا بازگردانده شد تا تیم 91 را برای سه در شروع اوور دوازدهم ترک کند. گیل هفت چهار و شش زد.

ویجی شانکار برای 16 توپ 19 اخراج شد قبل از اینکه منوهار و میلر با ضربه بزرگ خود شتاب گرفتند.

منوهار 17 ران از فینال چاولا جمع کرد تا پس از سه اور اقتصادی، ارقام او را خراب کند.

گروه دو نفره منوهار و میلر سپس در هجدهمین اور بولینگ توسط گرین 22 ران به دست آوردند که به مدت سه شش شکست خورد.

در نهایت، رایلی مردیث در ابتدای اوور نوزدهم، منوهار را بیرون آورد، در حالی که باتر به نظر می‌رسید توپ را روی لانگ آف بلند کند.

تواتیا اولین توپ شش را داشت، قبل از اینکه میلر با دو ماکسیمم بیشتر توپ را به پایان برساند.

(این داستان توسط کارکنان NDTV ویرایش نشده است و به طور خودکار از یک فید سندیکایی تولید شده است.)

موضوعات ذکر شده در این مقاله