GT در مقابل SRH: گجرات تایتان ها وارد مرحله مقدماتی 1 IPL 2023 با پیروزی 34 ران بر SunRisers Hyderabad می شوند.

شوبمن گیل اولین تیم خود در قرن IPL را به ثمر رساند زیرا گجرات تایتانز اولین تیمی شد که روز دوشنبه با پیروزی قانع کننده 34 ران مقابل سان رایزرز حیدرآباد در احمدآباد، به اولین تیمی تبدیل شد که در پلی آف این دوره در حال انجام است. گیل 101 توپ را با کمک 13 چهار و یک شش توپ زد و 147 دوش برای ویکت دوم با سای سودارسان (47 توپ از 36 توپ) اضافه کرد تا GT را به 188 برای 9 گل برساند، علیرغم بازگشت دیرهنگام بوونشوار از Sunrisers Hyderabad. کومار (5/30). با خفاش، SRH هرگز در شکار نبود، زیرا آنها مدام ویکت‌های خود را در فواصل زمانی منظم از دست می‌دادند تا برای 9 عدد به 154 محدود شود.

هاینریش کلاسن (66 بر 44) برای SRH یک دست بازی کرد، در حالی که محمد شامی (4/21) و موهیت شارما (4/28) هر کدام چهار ویکت گرفتند تا با توپ برای GT بدرخشند.

SRH شروعی فاجعه بار داشت و ویکت های آنمولپریت سینگ، آبیشک شارما و راهول تریپاتی را در اوور سوم از دست داد، در حالی که جدول امتیازات فقط 12 بود.

وضعیت برای SRH در بازی ضروری آنها بدتر شد زیرا شامی ویکت سوم خود را در قالب کاپیتان رقیب آیدن مارکرام یک اوور بعداً به دست آورد و سپس موهیت در اوور هفتم سنویر سینگ و عبدالصمد را اخراج کرد تا تعداد میهمانان به 49 کاهش یابد. برای شش

کمپین این فصل برای SRH به خوبی تمام شد زیرا مارکو یانسن سومین قربانی موهیت در اوور نهم شد.

SRH با رسیدن به 59 برای هفت، سرانجام از طریق Klaasen و Bhuvneshwar (27) شراکتی را انجام داد، این دو نفر 68 دوش برای ویکت هشتم اضافه کردند.

پیش از این، GT ارسال شده به bat متحمل یک ضربه اولیه شد زیرا آنها Wriddhiman Saha را برای یک اردک در سومین توپ اینینگ از دست دادند و در دومین لغزش یک ضربه را به آبیشک شارما زد.

پس از یک شروع آرام، GT در اور سوم با گیل و سودارسان با ضربه زدن به بوونشوار برای سه مرز عالی، 15 ران را شکست.

گیل خوش فرم، پس از یافتن تماس خود، کشید، راند و تلنگر زد تا چهار مرز متوالی را از فضلحق فاروقی جمع کند.

هم سودارسان و هم گیل مرزها را برای رساندن GT به 65 برای یک در شش اور انجام دادند.

گیل، به ویژه، در بهترین حالت هجومی خود در ادامه حمله خود بود و کاپیتان SRH، مارکرام را برای دو حریف چهار متوالی در اور هفتم کشید و سپس به مایانک مارکانده برای دو مرز دیگر ضربه زد.

در پایان اوور دهم، GT 103 برای یک بود.

پس از آن، گیل و سودارسان با چکش و انبر برای حفظ نرخ دویدن سالم بیش از 10 تا 14 اوور، شکست خوردند.

سودارسان در نهایت در اوور پانزدهم خارج شد و توسط تی ناتاراجان در نقطه عقب بولینگ مارکو یانسن گرفتار شد.

هاردیک پاندیا، کاپیتان جی تی، مدت زیادی دوام نیاورد، و راهول تریپاتی را در آن نقطه به راحتی گرفت و دومین اسکالپ روز خود را به بوونشوار داد.

دیوید میلر در اور بعدی در حالی که تلاش می کرد یک ضربه بزرگ را از دست داد. راهول تواتیا نفر بعدی بود که در حالی که SRH چهار ویکت را در چهار اوور به دست آورد.

با این حال، گیل به کسب و کار خود ادامه داد و قرن خود را در 56 توپ با یک تک تا لانگ آف در اوور نوزدهم مطرح کرد. اما بلافاصله پس از بالا بردن تنش، گیل در توپ آغازین فینال اوور، توسط صمد از بوونشوار گرفتار شد.

رشید خان در توپ بعدی یک لبه ضخیم بدست آورد و نور احمد نیز در یک فینال عالی توسط بوونشوار جدا شد.

(این داستان توسط کارکنان NDTV ویرایش نشده است و به طور خودکار از یک فید سندیکایی تولید شده است.)

موضوعات ذکر شده در این مقاله