“Got A Bit Of Attitude…”: Ricky Ponting در مورد اینکه چرا Shubman Gill برای هند در فینال WTC کلیدی است

ریکی پونتینگ احساس می کند که شوبمن گیل نقش مهمی در فینال WTC بازی خواهد کرد.© BCCI

با انجام و غبارروبی لیگ برتر هند (IPL) 2023، تمرکز هند به طولانی‌ترین فرمت بازی معطوف شده است زیرا هند در فینال مسابقات جهانی تست (WTC) به مصاف استرالیا می‌رود. با مصدومیت KL Rahul، مسئولیت شریک Rohit Sharma بر عهده Shubman Gill خواهد بود. ریکی پونتینگ، کاپیتان سابق استرالیا، احساس می کند که گیل در ساخت سکته مغزی کمی با کلاس و تندخو است، و اضافه کرد که این بازیکن 23 ساله نقش مهمی در فینال WTC بازی خواهد کرد.

او مانند یک پسر جوان فوق‌العاده به نظر می‌رسد. او هم چنین رفتاری در مورد او دارد. او کمی تندخو دارد. او کلاسی جدی دارد. آن نوع ضربه‌های جلویی که او در مقابل بول‌بازان سریع بازی می‌کند، بسیار خوب است. پونتینگ در ICC Review گفت.

گیل در طول IPL 2023 با برنده شدن جام نارنجی در فرم خیره کننده ای بود. با این حال، او نتوانست مدافع عنوان قهرمانی گجرات تایتانز را به دومین عنوان متوالی خود برساند، اما امیدوار است هفته آینده اولین جام مهم خود را با رنگ های هند به دست آورد.

پونتینگ همچنین از محمد شامی از هند تمجید کرد و گفت که ضربان ساز کهنه کار می تواند خطرناک باشد، چیزی که استرالیایی ها قبلاً به آن اذعان کرده اند.

فکر می‌کنم اگر هند می‌خواهد در این بازی پیروز شود، او باید بازی خود را به سطح دیگری برساند. چه در استرالیا باشد و چه در هند. آنها می دانند که او چه مهارت هایی دارد و چقدر می تواند خطرناک باشد. باید او باشد.”

فینال WTC از 7 تا 11 ژوئن در Oval لندن برگزار می شود.

موضوعات ذکر شده در این مقاله