“Gone One Up On Sachin”: راوی شاستری به آرجون تندولکار می گوید. پاسخ او صادقانه است

عکس فایل MI pacer Arjun Tendulkar.© BCCI/IPL

روهیت شارما، کاپیتان هندی های بمبئی (MI) پس از اینکه تصمیم گرفت در فینال مقابل سان رایزرز حیدرآباد (SRH) توپ را به آرجون تندولکار بدهد، باید عصبی ترین کاپیتان باشد. برای دفاع از 20 ران در فینال، آرجون، که فرزند ضربه زدن به ساچین تندولکار بزرگ است، کاپیتان خود را ناامید نکرد زیرا او تنها 5 ران را واگذار کرد و ویکت بوونشوار کومار را انتخاب کرد. این یک لحظه خاص برای این بازیکن 23 ساله بود زیرا اولین ویکت او در این مسابقات بود.

پس از بازی، راوی شاستری، سرمربی سابق هند با آرجون گپ زد، جایی که او به پسر جوان یادآوری کرد که پدرش، ساچین، در 78 بازی خود در IPL هرگز ویکت نگرفت.

شاستری گفت: «تو یکی روی ساچین بالا رفتی.

با این حال، آرجون با پاسخ متواضعی روبرو شد.

“بدیهی است که گرفتن اولین ویکت IPL بسیار عالی بود. من فقط باید روی چیزی که در دست داشتم، برنامه و اجرای آن تمرکز می کردم. برنامه ما فقط این بود که یک کاسه پهن کنیم و مرز طولانی را وارد بازی کنیم و ضربه را به ضربه بزنیم. سمت بلندتر

تندولکار 23 ساله همچنین گفت که روی آزادی و طول مدت خود تمرکز کرده است.

“من عاشق بولینگ هستم، خوشحالم که هر زمان که کاپیتان از من بخواهد بولینگ بازی می کنم و فقط به برنامه تیم پایبندم و بهترین عملکردم را می دهم.

“من فقط بر روی آزادی خود تمرکز کردم، بولینگ با طول و خطوط خوب در جلو. وقتی از او پرسیده شد که آیا با پدرش در مورد کریکت صحبت می‌کند، گفت: «ما در مورد کریکت صحبت می‌کنیم، قبل از بازی درباره تاکتیک‌ها صحبت می‌کنیم و او به من می‌گوید که از آنچه در هر بازی تمرین می‌کنم حمایت کنم.»

موضوعات ذکر شده در این مقاله