“Glad I Could Shut People…”: هری بروک بعد از Maiden IPL 2023 Ton For SRH vs KKR

هری بروک پس از رسیدن به قرن خود در IPL 2023 جشن گرفت© AFP

هری بروک خشم هواداران هندی را برانگیخت که نظرشان در مورد بازیکنان به اندازه آب و هوای انگلیسی متزلزل است، اما او خوشحال است که اولین صد IPL او برای همیشه “دهان آنها را ببندد”. با زدن 29 گل در سه بازی تاکنون، بروک با 100 توپ بدون شکست 55 توپ به گل خود رسید و پیروزی 23 ران مقابل کلکته نایت رایدرز را در یک مسابقه IPL در روز جمعه در اینجا تضمین کرد. “من داشتم کمی به خودم فشار می آوردم. شما به شبکه های اجتماعی می روید و مردم شما را آشغال می خوانند. تعداد زیادی از طرفداران هندی آنجا هستند که امشب می گویند خوب است. اما آنها چند روز پیش من را به باد دادند.” بروک بعد از بازی گفت: خوشحالم که می‌توانم آنها را ببندم.

در حالی که او به طور قابل پیش بینی به سه تست خود به صدها بیش از یک تن IPL امتیاز داد، او راضی بود که با دوست دخترش در جایگاه ها به نقطه عطف برسد.

او گفت: “چهار صد تست من باید بیش از این یکی باشد.”

این یک “شب خاص” بود و بروک اصرار داشت که می تواند در هر موقعیتی بکوبد.

“شب خاصی بود. خوشبختانه ما هم از خط گذشتیم. وسط کمی تنش شدیم. بسیاری از مردم می گویند که باز کردن ضربه زدن در T20 بهترین زمان برای ضربه زدن است.

بروک گفت: “خوشحالم که در هر جایی خفاش می کنم. موفقیت های زیادی در ضربات پنج تایی داشته ام. نام خود را در آنجا جا انداختم. جمعیت امشب فوق العاده بود. از آن لذت بردم.”

موضوعات ذکر شده در این مقاله