Gautam Gambhir ، VVS Laxman با کمبود شدید ارتباطی در رابطه با جراحت روهیت شارما


کنارگذاشتن روهیت شارما از جوخه های محدودی در هند و سردرگمی متعاقب آن درمورد در دسترس بودن وی برای سریال Test ، اظهارنظرهای تندی را در مورد سو mis ارتباط بین ناخدا و BCCI به همراه داشته است. VVS لاکسمن و گوتام گامبیر ، کریکت نوردان سابق هند ، مسئله را مورد بررسی قرار دادند ، زیرا هر دو شکاف ارتباطی بین مدیریت تیم و هیئت مدیره را بیان می کردند. “بسیار جای تأسف دارد ، زیرا او کاپیتان است. ویرات کوهلی به کنفرانس مطبوعاتی رفت ، وی به رسانه ها گفت که هیچ سرنخی درباره به روزرسانی ندارد. احتمالاً سه فرد مهم در کل این سناریو ، رئیس فیزیکی ، سرمربی شما هستند و انتخاب رئیس شما “، گامبیر گفت.

اخبار

وی افزود: “بنابراین ، همه این افراد باید در یک صفحه باشند و سرمربی شما باید واقعاً ویرات کوهلی را در آن قسمت به روز کند که چه چیزی در Rohit Sharma به روز می شود”. کریکت Star Sports متصل شد نشان دادن

“شما وارد کنفرانس مطبوعاتی می شوید و می گویید که او هیچ سرنخی درباره آسیب دیدگی یا به روزرسانی درباره آسیب دیدگی روهیت شارما نداشته است ، که بسیار بسیار تأسف آور است ، زیرا در جایی پایین خط ، او بازیکن مهمی است و در عین حال ، گامبیر افزود: “می توانست ارتباط و هماهنگی بسیار بهتری داشته باشد که در جایی فاقد آن بود.”

لاکسمن در همان نمایش احساسات گامبیر را تکرار کرد. لاکسمن گفت: “من احساس می کنم در وهله اول باید او (روهیت شارما) انتخاب می شد و شکاف ارتباطی ناامیدکننده است.”

“من واقعاً تعجب کرده ام زیرا در این عصر ارتباطات که گروههای واتس اپ بسیار زیادی وجود دارد ، معمولاً یک نامه گروهی وجود دارد که به اطراف می رود ، من مطمئن هستم که گروهی بین مدیریت تیم ، رئیس کمیته انتخاب و مسئول از تیم پزشکی BCCI.

لاکسمن اضافه کرد: “معمولاً همه چیز به مدیریت تیم به روز می شود و همه در جریان هستند. بنابراین ، من مطمئن نیستم که چرا در این مورد ارتباط برقرار نشده است و ما در مورد دو بازیکن ارشد صحبت می کنیم.”

کوهلی در یک کنفرانس مطبوعاتی در تاریخ 26 نوامبر ، در آستانه اولین بازی از سری 3 بازی یک روزه بین المللی ، گفته بود که این تیم “در حال انتظار بازی” در روهیت بود و هیچ شفافیتی در مورد بازیگر افتتاحیه وجود نداشت. در دسترس بودن برای سری Test.

تبلیغ شده

BCCI در همان روز نسخه ای را برای تمیز کردن موجودیت Rohit برای تور ارسال کرد. در این نسخه آمده است که چوب زن بمبئی پس از پایان لیگ برتر هند در امارات متحده عربی با تیم هند به استرالیا سفر نمی کند زیرا او مجبور بود به پدر بیمار خود برود.

در ادامه این خبر آمده است که توانبخشی روهیت در آکادمی ملی کرکت (NCA) در بنگالورو ادامه دارد و کریکتور در 11 دسامبر ارزیابی خواهد شد.

مباحث ذکر شده در این مقاله