“Every Lesson, Smack, Pat…”: Virat Kohli در مورد مربی که از او الهام گرفت تا دون هند جرسی

تعهد ویرات کوهلی به تناسب اندام یکی از عوامل کلیدی در طول عمر او بوده است.© AFP

هند و رویال چلنجرز بنگلور، ویرات کوهلی یکی از تاثیرگذارترین نام ها در کریکت جهان در حال حاضر است. کوهلی پس از اولین بازی بین المللی خود در سال 2008، جایگاه خود را به عنوان یکی از بهترین بازیکنانی که در این بازی انجام داده است، تثبیت کرده است. این بازیکن 34 ساله اولین بازی خود را برای تیم هند در 18 اوت 2008 در ODI مقابل سریلانکا انجام داد. در حالی که او اولین حضور خود در T20I را در 12 ژوئن 2010 انجام داد، اولین حضور آزمایشی او یک سال بعد انجام شد.

در حالی که پایبندی کوهلی به تناسب اندام یک عامل کلیدی در طول عمر او بوده است، کاپیتان سابق هند و RCB اغلب مربی دوران کودکی خود راجکومار شارما را به خاطر کمک به او برای رسیدن به اهدافش مدیون می داند.

روز پنجشنبه، کهلی از طریق یک پست اینستاگرامی دوباره همین موضوع را تکرار کرد.

“برای برخی، ورزش همیشه در رتبه دوم قرار می گیرد، بنابراین من احساس می کنم بسیار مهم است که از کسانی که از روز اول به شما ایمان داشتند، تجلیل کنم. من برای همیشه از آقای راجکومار سپاسگزارم که نه تنها یک مربی برای من بوده، بلکه یک مربی که از من حمایت کرده است. من در طول سفرم. من فقط پسری بودم که جرأت داشت رویاپردازی کند، اما این باور تو بود که به من کمک کرد 15 سال پیش پیراهن هند را بپوشم. برای هر نصیحت، هر درس ضربه زدن، هر ضربه ای که به سرم می زد، هر ضربه ای که به من می زد. کهلی در توضیح این پست نوشت و به خاطر این که رویای من را به عنوان رویای خودت حمل کردی، می خواهم از شما تشکر کنم.

اخیراً کوهلی پیش از بازی RCB مقابل دهلی کپیتالز در ورزشگاه آرون جیتلی با لمس پاهای راجکومار به او خوشامد گفت.

او تاکنون در 11 مسابقه 420 ران با میانگین 42.00 و 133.75 ضربه زده است.

موضوعات ذکر شده در این مقاله