Eden Gardens در مسابقه ‘خداحافظی’ MS Dhoni در مکان نمادین زرد می شود. تماشا کردن

در فضایی که هرگز دیده نشده بود، تب زرد در ادای احترام به طلسم MS Dhoni، که احتمالاً آخرین مسابقه خود را در این مکان نمادین انجام داد، در حالی که چنای سوپر کینگز را به پیروزی قاطع 49 ران بر کلکته نایت رایدرز هدایت کرد، باغ های عدن را فرا گرفت. IPL. فرنچایز KKR پرچم های بنفش خود را در هر صندلی ورزشگاه 67000 نفری قبل از شروع مسابقه در روز یکشنبه نصب کرده بود. اما هنگامی که تماشاگران ورزشگاه را قبل از پرتاب پر کردند، همه پرچم‌های بنفش ناپدید شدند و دریای زرد در حمایت از Dhoni بود.

دونی در حین بازی که از پاسخ غرق شده بود گفت: “من در اینجا کریکت زیادی بازی کرده ام. در خاراگپور شغلی داشتم که دو ساعت از اینجا فاصله داشت. عشق از آنجا می آید.”

“من فقط از حمایت تشکر می کنم، آنها در تعداد زیادی آمدند. بیشتر این بچه ها دفعه بعد با پیراهن KKR خواهند آمد. آنها سعی می کنند با من خداحافظی کنند، بنابراین از جمعیت بسیار سپاسگزارم.”

در این تفسیر، راوی شاستری نیز این دیدگاه را تأیید کرد و گفت: “این دریای زرد در عدن است، ادای احترام به یک مرد. او پادشاه شرق است، این MS Dhoni است.” با این حال، هیچ خبر رسمی از CSK مبنی بر اینکه دونی آخرین فصل خود را برای این فرنچایز بازی می کرد وجود نداشت، اما این بازیکن 41 ساله چند روز پیش اشاره کرد که در آخرین مرحله زندگی حرفه ای خود قرار دارد.

و در حالی که آجینکیا رهانه و شیوام دوبه در غرفه 85 ران خود از کوره در می رفتند، شعارهای بلند “ما دهنی را می خواهیم” در باغ های عدن طنین انداز شد.

حتی برخی از هواداران کارت بازی با خود حمل می کردند که روی آن نوشته شده بود: «ماهی عزیز جانم را بگیر و 100 سال دیگر بازی کن». ضونی در نهایت پس از اخراج رهانه با دو توپ باقی مانده در اینینگ CSK، یک ورود بزرگ انجام داد.

همه هواداران با فلاش زدن دوربین تلفن همراه خود از او استقبال کردند و او روی دو توپ از سه توپ شکست نخورده بود.

اولین توپی که با آن روبرو شد یک توپ بدون توپ از کولوانت خجرولیا بود.

هواداران در حالی که او به شدت بالا می آمد اما نمی توانست با توپ ارتباط برقرار کند فریاد زدند: “ما یک شوت هلیکوپتری می خواهیم.”

Dhoni در نهایت در آخرین توپ مسابقه با یک ضربه به لانگ آف از موقعیت خارج شد.

نه فقط از شهر، بلکه هواداران از کوچ بهار در شمال بنگال مانند آنیتا هریجان که با دختر چهار ساله‌اش آمده بود، به اینجا رسیده‌اند.

او گفت: “شنبه شب سوار قطار شدم. تمام شب را در کوپه عمومی بیدار ماندم. بالاخره به عدن آمدم. می خواهم دونی را از جلو ببینم.”

“این یک رویا بود. من اینجا هستم تا او را ببینم. همه اعضای خانواده من طرفدار Dhoni هستند. ما اینجا هستیم تا از CSK حمایت کنیم.” یکی دیگر از طرفداران آلکا پاتنایک که با شش دوست از اودیشا به عدن آمده بود، گفت: ما فقط می خواستیم ماهی را ببینیم. آلکا که روی گونه اش CSK نوشته بود، گفت: “من از اودیشا به کلکته آمدم تا دونی را ببینم. می خواهم از مسابقه KKR vs Chennai با دوستانم لذت ببرم. یک لحظه چشم از ماهی بر نمی دارم.” یک لبخند.

چنین تب دونی دیده نشده ای بود که روز یکشنبه عدن را فرا گرفت.

تقویت کننده اثر Dhoni در CSK

معمار برنده CSK، آجینکیا راهان، گفت که نمایش فوق العاده حمایت تنها به دلیل “ماهی بای” امکان پذیر است.

راهان که توپ 29 را 71 زد، در کنفرانس مطبوعاتی پس از بازی گفت: “همیشه وقتی تیم شما ماهندرا سینگ دونی را داشته باشد، چنین حمایتی را می بینید.”

“احساس بسیار خوبی است که هواداران CSK همه جا می آیند، نه فقط به زمین، بلکه به فرودگاه، هتل بیرون تیم. این فقط به خاطر ماهی بهای امکان پذیر است. همه ما واقعاً خوش شانس هستیم که بازی می کنیم و چیزهای زیادی یاد می گیریم. چیزهای زیر او

وقتی هواداران CSK شما را در همه جا دنبال می کنند، احساس بسیار خوبی دارد. دیوید ویز، آهنگساز KKR، که اولین بازی خود را برای این فرنچایز انجام داد، نام آن را اثر Dhoni گذاشت.

“این اثر Dhoni است. این چیزی است که او روی حامیان هندی دارد.” ویز در پاسخ به این سوال که آیا کنار آمدن با “جو بیگانه” در خانه دشوار است یا خیر، گفت: “وقتی هواداران بیشتری از حریف را در یک بازی خانگی ببینی سخت است.

سخت تر و سخت تر می شود، حرکت تغییر می کند.

(به جز عنوان، این داستان توسط کارکنان NDTV ویرایش نشده است و از یک فید سندیکایی منتشر شده است.)

موضوعات ذکر شده در این مقاله