Dinesh Karthik Fumbles، Misses Run-Out به عنوان LSG ادعا می کند که بر RCB هیجان انگیز یک ویکت پیروز می شود. تماشا کردن

جدال لیگ برتر هند (IPL) 2023 بین رویال چلنجرز بنگلور (RCB) و لاکنو سوپر جاینتز (LSG) رقابتی نفس گیر را رقم زد که نام برنده تا زمان توپ نهایی نامشخص بود. حتی زمانی که هارشال پاتل آخرین توپ مسابقه را برای RCB به آوش خان از LSG فرستاد، دو دسته از طرفداران روی صندلی‌های خود ماندند تا ببینند نتیجه مسابقه چه خواهد شد. در پایان، این یک ضربه زدن به Dinesh Karthik بود که به تیم KL Rahul کمک کرد تا دو امتیاز را به دست آورد.

در آخرین اور، لاکنو فقط به 5 ران نیاز داشت تا در مسابقه پیروز شود در حالی که 3 ویکت در دست داشت. از آنجا به بعد همه چیز به این صورت پیش رفت:

توپ 1:Jaydev Unadkat یک تک می گیرد (4 دوش از 5 توپ لازم است)

توپ 2:مارک وود بولینگ توسط هارشال پاتل (4 دوش از 4 توپ لازم است)

توپ 3:راوی بیشنوی دو ران می زند (از 3 توپ 2 دوش لازم است)

توپ 4:راوی بیشنوی برای رسیدن به سطح امتیازات یک بار دیگر می دود (از 2 توپ 1 ران لازم است)

توپ 5: Jaydev Unadkat توسط Faf du Plessis در طولانی مدت گرفتار شد. (1 دویدن از 1 توپ لازم است)

هارشال پاتل قبل از اینکه توپ نهایی در نهایت به توپ برسد، تلاش کرد تا توپ را بدون مهاجم بیرون بیاورد، اما موفق نشد وثیقه ها را خارج کند.

توپ 6: اوش خان موفق نمی شود توپی را که مستقیماً به دست دینش کارتیک می رود، وصل کند، اما دروازه بان RCB دست و پا می زند و به آوش خان و راوی بیشنوی اجازه می دهد تا یک تک آهنگ را کامل کنند. LSG برد!!

اگر شکست نافرجام هارشال یا شکست دینش کارتیک و ران اوت از دست رفته نبود، این مسابقه برای اولین بار در شانزدهمین دوره لیگ برتر به یک سوپر اوور می رفت.

دو پلسیس، کاپیتان RCB، در مورد باخت تیم گفت: “فقط به ویکت نگاه کردم، از 7-14 بسیار کندتر بود. پنج اور آخر شروع به سر خوردن کرد. واقعا برای چند شوت کریکت خوب خوب بود. استونیس و پوران همه چیز را بازی کردند. آنها در اولین اورهای خود با یکی از توپ گیر اصلی ما (هارشال) روبرو شدند.

با این برد، LSG در صدر جدول امتیازی قرار دارد در حالی که RCB به رده هفتم سقوط می کند.

موضوعات ذکر شده در این مقاله