Dinesh Karthik پس از یک فرار دیگر از هم تیمی RCB Suyash Prabhudessai با خشم طرفداران در توییتر مواجه شد.

برای دومین بازی متوالی در لیگ برتر هند (IPL) 2023، سویاش پرابهودسای به دلیل یک ارتباط نادرست در وسط با ضربه گیر دروازه بان دینش کارتیک از بین رفت. RCB با 5 بازی اختصاصی برای 115، به دو کارتیک و پاربودسای برای نوشتن یک همکاری مهم نیاز داشت و تیم را از مجموع 200 ران نایت رایدر کلکته عبور داد. با این حال، پس از شروع خوب همکاری آنها، یک ارتباط نادرست منجر به اخراج پاربودسایی در اوور پانزدهم شد که باعث ناامیدی هواداران شد.

کارتیک که در این فصل در بهترین فرم نبوده، پس از ایفای نقش در فرار پرابهودسای برای دومین بازی متوالی با خشم هواداران در شبکه های اجتماعی مواجه شد.

بازیکن کهنه‌کار دروازه‌بان دروازه‌بان در فصل گذشته در حال انجام چند تعقیب قهرمانانه برای تیمش در IPL بود. اما، داستان این فصل برای او کاملا متفاوت بوده است.

پس از بازی، کاپیتان ایستاده RCB در حالی که از تیمش به خاطر عملکرد مقابل نایت رایدر انتقاد کرد، سخنان خود را زیر پا نگذارد.

کهلی گفت: “راستش را بخواهید بازی را به آنها واگذار کردیم. ما مستحق باخت بودیم. ما به آنها یک پیروزی دادیم. مطمئناً در حد استاندارد نبودیم. اگر به بازی نگاه کنید، از موقعیت های خود استفاده نکردیم. ما از دست دادیم. چند موقعیت که به قیمت 25-30 دوش برای ما تمام شد. ما خودمان را خیلی خوب آماده کردیم. در نهایت توپی را به توپی زدیم که ویکت گیر نبود.

“حتی هنگام تعقیب، با وجود از دست دادن ویکت ها، ما یک شراکت با حضور در بازی فاصله داشتیم. ما به یک شراکت نیاز داشتیم تا ما را به خانه برگرداند. ما باید روشن باشیم و بازی های نرم را تقدیم نکنیم. ما یک بازی را بردیم و یکی را باختیم. جاده. این چیزی نیست که ما را عصبی کند. ما باید در چند بازی خارج از خانه پیروز شویم تا برای مراحل بعدی مسابقات شرایط خوبی داشته باشیم.”

موضوعات ذکر شده در این مقاله