Dimuth Karunaratne، Nishan Madushka Hit Tons در بازی سریلانکا پایل در دویدن مقابل ایرلند

دیموث کاروناراتنه و نیشان مادوشکا هر دو قرن‌ها را پشت سر گذاشتند و در دومین تست روز چهارشنبه مقابل ایرلند، رکورد سکوی افتتاحیه سریلانکا را در گال 228 به دست آوردند. میزبان 357 برای یک در پایان بود، هنوز 135 دوش عقب اما با 9 ویکت در دست. مادوشا در 149 در استامپ، در کنار کوسال مندیس، شکست ناپذیر بود، و در 83 به یک قرن خود نزدیک شد، پس از اینکه کاروناراتنه 115 را ترک کرد – تنها ویکتی که در روز سوم مسابقه سقوط کرد.

تست اول در عرض سه روز با تسلط اسپینرهای سریلانکا به پایان رسید، اما زمین در رویارویی دوم کمک کمی به اسپینرها ارائه کرد و خفاش‌ها بر روند بازی مسلط شدند.

کاپیتان کاروناراتنه تنها با 116 توپ به قرن شانزدهم دوران آزمایشی خود و دومین تن متوالی خود رسید.

اما چپ‌دست ضربه‌ای را که از روی کرتیس کامفر انجام داد را اشتباه انجام داد و در آخرین اور قبل از ناهار، دو توپ پس از ضربه زدن به کلاه، روی پای خوبش گرفتار شد.

مادوشکا قبلاً اولین قرن آزمایش خود را مطرح کرده بود، و هری تکتور را برای شش بازی پرتاب کرده بود.

228 آنها یک رکورد شراکت افتتاحیه سریلانکا در زمین بود، که 193 بین مروان آتاپاتو و سانات جایسوریا در برابر آفریقای جنوبی در سال 2000 را تحت الشعاع قرار داد.

مندیس و مادوشکا به مسابقه دویدن ادامه دادند و شماره سه با هفت توپ چهار و پنج شش به 83 رسید.

نور بد، بازی را قبل از چای، قبل از باریدن باران قطع کرد و برای آن روز متوقف شد.

بازی در دو روز پایانی 15 دقیقه زودتر از سر گرفته می شود تا زمان از دست رفته جبران شود. سریلانکا در سری دو دیدار 1-0 پیش افتاد.

(این داستان توسط کارکنان NDTV ویرایش نشده است و به طور خودکار از یک فید سندیکایی تولید شده است.)

موضوعات ذکر شده در این مقاله