Dimuth Karunaratne، Kusal Mendis در آزمون سریلانکا تلاش می کنند

سنتوریون دیموث کاروناراتنه و کوسال مندیس، بولرهای سرکش ایرلند را در روز یکشنبه تلاش کردند تا سریلانکا را در موقعیت فرماندهی در روز اول اولین آزمایش در گال قرار دهند. در استامپ در شرایط گرم و مرطوب در اولین سری تست طرفین، میزبان 386 بر چهار با دینش چاندیمال بدون شکست در 18 و نگهبان شب پرابات جایاسوریا 12 خارج از بازی بودند. کاپیتان Karunaratne پس از برنده شدن در پرتاب و انتخاب خفاش، پانزدهمین تست صد خود را قبل از رسیدن به 179 انجام داد در حالی که مندیس امتیاز 140 را به دست آورد که هشتمین تن او در قالب پنج روزه بود.

Nishan Madushka بازکننده با 29 امتیاز از کرتیس کامفر عقب افتاد تا ایرلندی ها زودتر پیشرفت کنند.

اما کاروناراتنه و مندیس 281 دوش برای ویکت دوم اضافه کردند و رکورد قبلی در گال 253 که توسط شیخار داوان و چتشوار پوجارا از هند در سال 2017 ثبت شده بود را شکستند.

بولینگ ایرلند که هنوز به دنبال اولین برد خود پس از کسب وضعیت تست در سال 2017 بود، فاقد نفوذ بود و تعداد زیادی توپ کوتاه و پهن وجود داشت که به درستی مجازات شدند.

سرانجام زمانی که مندیس از چرخش بازوی چپ جورج داکرل یک ضربه رفت و برگشتی را از دست داد تا قبل از ویکت در ساعت پایانی بازی به دام بیفتد، این همکاری به هم خورد.

کاپیتان سابق آنجلو ماتیوس سپس به دنبال یک اردک سه توپی افتاد، و به سختی در یک حرکت گسترده توسط بنجامین وایت، چرخاننده پا، تاب خورد تا پشت سرش گیر بیفتد.

دومین توپ جدید باعث سقوط کاروناراتنه شد.

179 او از 235 توپ با 15 مرز خارج شد.

در طول ضربه، او پنجمین گلزن برتر سریلانکا در تست‌ها شد که از آراویندا د سیلوا با ۶۴۰۹ دوش در ۸۵ تست گذشت.

چرخش و جهش برای اسپینرها وجود داشت، همانطور که همیشه در گال اتفاق می افتد، اما بولرهای ایرلندی نتوانستند از شرایط حداکثر استفاده را ببرند و فشار کافی را اعمال کنند.

سریلانکا با در دست گرفتن کنترل بازی، سریعاً توپ‌های شلی را که با سرعت 4.39 اوور می‌رفت تنبیه کرد.

ایرلند تمام چهار تست قبلی خود را از دست داده است، از جمله به بنگلادش در اوایل این ماه، و این اولین بار است که ایرلند در بیش از یک مسابقه آزمایشی در یک سری شرکت می کند.

(این داستان توسط کارکنان NDTV ویرایش نشده است و به طور خودکار از یک فید سندیکایی تولید شده است.)

موضوعات ذکر شده در این مقاله