Dele Alli مهارت های کریکت را با این قابل توجه قابل توجه نشان می دهد. تماشا کردن

Dele Alli مهارت های کریکت را با این قابل توجه قابل توجه نشان می دهد.  تماشا کردن

دل آلی نشان داد که می تواند توپ را نیز بگیرد.© دل آلی / اینستاگرام


دله آلی از تاتنهام هوتسپور مهارت های جلب توانایی نشان دادن در مسابقه کریکت درون تیمی را داشت زیرا قبل از گرفتن ضربه برگشتی توپ خود را از پا دور می کرد تا نتیجه قابل توجهی را به دست آورد. دل آلی ویدیویی را در شبکه های اجتماعی منتشر کرد که بازیکنان تاتنهام از جمله گرت بیل در حال بازی کریکت دیده می شوند. ضربه زن ، یک دست چپ ، توپ را به سمت دله آلی که در میانه راه کوتاه مستقیم ایستاده بود ، می زند و هافبک قبل از تکمیل یک مهارت ، فوتبال استثنایی را نشان داد.

اخبار

دل آلی در زیرنویس نوشت: “من فکر می کنمjoehartofficial تحت تأثیر این مورد قرار گرفت.”

همکار انگلیسی ، رحیم استرلینگ ، اختلاف نظر داشت. استرلینگ اظهار داشت: “نه”.

جو هارت اما از هم تیمی خود قدردانی کرد. هارت در نظرات خود نوشت: “تغییر بازی Del Boydele نبوغ.”

اسپرز روز یکشنبه با شکست 2-0 منچسترسیتی به قله لیگ برتر انگلیس منتقل شد زیرا سون هئونگ مین و جیووانی لو سلسو در ضد حمله گل زدند.

تاتنهام 60 سال است که یک عنوان برتر انگلیس را کسب نکرده است اما آنها در این فصل لیگ برتر با 6 پیروزی و دو تساوی از 9 بازی خود به خوبی شروع کرده اند.

آنها با 20 امتیاز در بالای جدول قرار دارند و لیورپول در شماره 2 و چلسی در شماره 3 از نزدیک دنبال می شوند.

تبلیغ شده

لسترسیتی و ساوتهمپتون پنج تیم برتر را جمع می کنند در حالی که اورتون ، استون ویلا ، وستهام یونایتد ، کریستال پالاس و منچستر یونایتد 10 جدول رده بندی برتر را تکمیل می کنند.

لیورپول در امتیازات با تاتنهام مساوی است اما مدافع عنوان قهرمانی گلهای بیشتری نسبت به اسپرز (9 گل) به ثمر رسانده است (16 گل).

مباحث ذکر شده در این مقاله