DC vs KKR، IPL 2023: دیوید وارنر، باولرز در حالی که پایتخت های دهلی می درخشد، کلکته نایت سواران را برای اولین برد فصل شکست داد

کاپیتان دیوید وارنر پس از اینکه ایشانت شارما سال‌ها را پشت سر گذاشت، قوس ضربه‌ای عالی پیدا کرد، اما حتی پس از آن نیز پایتخت دهلی در یک تعقیب و گریز متواضع پیش از شکست کلکته نایت رایدر در روز پنج‌شنبه به بدی لکنت کرد تا در این نسخه از IPL سرپا بماند. با پشت به دیوار پس از پنج شکست در یورتمه سواری، تیم بولینگ DC در مجموع به مهمانی آمد زیرا KKR تنها 127 بازی را در یک عرشه تند انجام داد که هم به سرعت‌زنان و هم به اسپینرها کمک کرد. وارنر، بهترین ضربه زننده دی سی در این فصل، در بازی های قبلی با میزان ضربات خود دست و پنجه نرم می کرد، اما در روز پنج شنبه، 57 را از 41 شکست داد و با چهار توپ خالی به هدف رسید.

ضربه زدن DC، سیو وارنر یک بار دیگر متزلزل به نظر می رسید، اما یک امتیاز کمتر از حد ممکن بود روز را برای تیم میزبان نجات داد زیرا توپ در نیمه دوم تعقیب و گریز شروع به گرفتن کرد و کار را برای استروک پلی دشوار کرد. آکسار پاتل (19 توپ از 22 توپ خارج نشد) با وجود کشیدگی کشاله ران توانست تیمش را از خط پایان عبور دهد.

پیروزی دی سی در مورد دو جانباز بود که در مسابقه Powerplay برای تیم خود برنده شدند.

ایشانت 34 ساله (2/19 در 4 اور)، که به خوبی از دوران اوج خود گذشته است، اولین فرصت خود را به دست آورد و از تجربیات فراوان خود استفاده کرد تا KKR را در “پاورپلی بولینگ” بازگرداند.

سپس وارنر 36 ساله آواتار مخرب خود را نشان داد که به 10 مرز در “Batting Powerplay” ضربه می زند تا مسابقه را از بین ببرد و اولین برد تیمش در رقابت را کسب کند.

نحوه جارو زدن او، سونیل نارین و آنوکول روی، دو اسپینر KKR، به سختی هیچ پاسخی نداشتند. در مجموع، او 11 مرز را شکست.

این برد جایگاه دی سی را در جدول امتیازی تغییر نمی دهد زیرا آنها در رده آخر باقی می مانند، اما این پیروزی آنها را برای یک چرخش امیدوار می کند.

هنگامی که وارنر یک پرتاب خوب به دست آورد و تصمیم گرفت که به میدان برود، ایشانت، که اولین مسابقه IPL خود را در بیش از دو فصل انجام داد، با 13 توپ نقطه ای به هدف ضربه زد و مانند دیروز به آن طول های بی عیب و نقص سه ربع ضربه زد.

در ریتم، او هنوز 140 کلیک می زند، اما هنگامی که او چهار اور خود را تمام کرد، به معنای واقعی کلمه روی صندلی کنده شده سقوط کرد زیرا Prithvi Shaw به عنوان “Impact Player” وارد شد.

روزهای او در هند به پایان رسیده است و ایشانت مطمئناً دوست دارد تا زمانی که بدنش به او اجازه دهد تا سختی های کریکت پروازهای برتر را تحمل کند، بازیکن “IPL to IPL” باقی بماند.

موکش کومار (1/34 در 4 اور) نیز به خوبی در پاورپلی بازی کرد در حالی که آکسار (2/13 در 3 اور) که از بازی های مطلوبی در برابر چپ دست ها لذت نبرده بود، رینکو سینگ خطرناک را حذف کرد زیرا KKR ویکت های خود را از دست داد. در توده ها

اگر ایشانت، موکش و آکسار در 10 جلو درخشان بودند، کولدیپ یداو (15/2 در 3 اور) که جیسون روی (43 توپ از 39 توپ را به دست آورد) فوق العاده بود زیرا با تغییر دادن توپ های خود شک و تردیدهایی را در ذهن مهاجمان ایجاد کرد. سرعت

زمین رنگ لیبرال سبز داشت و آنریش نورجه (20/2 در 4 اور) طول مسابقه تست ایده آل را به توپ زد و پوشش چمن کمی به انحراف کمک کرد زیرا ونکاتش ایر در فرم خود توانست چوب و توپ خود را آویزان کند. در اولین لغزش ایستاده به سمت میچل مارش پرواز کرد.

این بدون شک توپ اینینگ بود، اما افتخار به ایشانت می رسد که او اجازه نداد روی با شروع خوب از دستش برود.

کمی رطوبت پس از شروع تاخیری به دلیل نم نم نم نم باران ثابت، مسیر را تازه کرده بود و کمی جهش اضافی باعث شد که ضربه ها کمی مشکل داشته باشند.

موکش از شر لیتون داس خلاص شد، کسی که کشش را به اشتباه انجام داد، و توپی که ایشانت برای اخراج نیتیش رانا به زمین زد، بلند شد و او نتوانست ضربه بلند خود را بررسی کند.

با این حال، ویکتی که مسیر را به طور کامل تغییر داد، حرکت اسلوگ رینکو بود و توپ کمی بیشتر برگشت تا لبه بالایی را بگیرد و در ارتفاعی راحت پرواز کرد تا لالیت یاداو آن را در پای مربع عمیق بگیرد.

هنگامی که رینکو رفت، واحد ضربه زدن KKR به نظر می رسید که نبرد را از دست داده است زیرا آندره راسل (38 توپ بدون 31 توپ)، علیرغم زدن چهار شش توپ، نتوانست به اندازه کافی برای رساندن تیمش به امتیازی که از آن پیشی گرفته بود، انجام دهد. به آسانی.

(این داستان توسط کارکنان NDTV ویرایش نشده است و به طور خودکار از یک فید سندیکایی تولید شده است.)

موضوعات ذکر شده در این مقاله