DC احتمالاً XI را در برابر KKR بازی می کند: Prithvi Shaw پس از یک رشته نمایش ضعیف کنار گذاشته می شود؟

پایتخت دهلی در جدول رده بندی لیگ برتر هند (IPL) 2023 با شکست در هر 5 بازی رقابت های خود تاکنون در قعر جدول قرار دارد. یکی از بزرگترین مشکلات تیم، عملکرد ضعیف بالاترین رتبه، از جمله بازیکن جوان پریتوی شاو بوده است. با افزایش فشار بر روی کاپیتان دیوید وارنر و سایر بازیکنان ارشد، مدیران دهلی کپیتالز می توانند تصمیم بگیرند که شاو را کنار بگذارند و یک یا دو تغییر دیگر در تیم ایجاد کنند تا ثبات بیشتری پیدا کنند، به امید پیروزی مقابل نایت رایدرها.

جایگاه شاو در یازدهم بازی پس از اینکه بازیکن بمبئی توانست در این فصل فقط 34 دوش را در پنج بازی انجام دهد که بالاترین آن 15 بود، مورد توجه قرار گرفت.

از آنجایی که دی سی در هر پنج بازی تا کنون در این فصل شکست خورده است، ترکیبی از بهترین ها در مقابل KKR در Ferozeshah Kotla در تلاش برای احیای ثروت خود می تواند در کار باشد.

سرفراز خان، که قبلاً به عنوان یک ضربه‌گیر ویکت‌باز محاکمه شده بود، می‌تواند به‌عنوان بازکننده تخصصی برای اورهای پاورپلی به خدمت گرفته شود، در حالی که گزینه دیگر می‌تواند ارتقای مانیش پاندی کهنه‌کار باشد.

برای تیم تحت رهبری دیوید وارنر، این یک موقعیت ضروری است زیرا در صورت شکست مجدد، تمام مسیرهای پلی آف از نظر ریاضی بسته خواهند شد.

در حالی که در مورد سرعت ضربه آهسته کاپیتان وارنر انتقاداتی وجود دارد، مبارزات بازکننده استرالیایی بیشتر به نظر می رسد زیرا او هرگز آزادی شتاب گیری را نداشته و ویکت ها در انتهای دیگر سقوط می کنند.

وارنر در پنج بازی 228 ران با نرخ ضربه حدود 116 به ثمر رسانده است.

ناامیدی دیگر میچل مارش استرالیایی همه کاره در شماره 3 بود. باید دید که آیا Rilee Rossouw و Rovman Powell به ترکیب بازگشته اند یا خیر.

Yash Dhull یک نقص فنی جدی در ضربه زدن خود دارد و نتوانسته است حرکت محرک اولیه حرکت به سمت خارج از استامپ را اصلاح کند، و او را به یک کاندید ایده آل برای تصمیم گیری LBW برای تحویل های ورودی تبدیل می کند.

قدرت نیمکت DC نیز بسیار ضعیف است و این یکی از دلایلی است که حتی بازیکنان خارج از فرم را تعویض نمی کنند.

DC احتمالاً بازی XI: پریثوی شاو، دیوید وارنر (ج)، میچل مارش، یاش دهل، مانیش پاندی، آکسار پاتل، آبیشک پورل (هفته‌انه)، لالیت یداو، کولدیپ یداو، آنریچ نورجه، مستفیزر رحمان

با ورودی های PTI

موضوعات ذکر شده در این مقاله