Dawid Malan اعتراف شماره 1 رتبه بندی T20I باعث امنیت اسلات انگلیس نمی شود

Dawid Malan اعتراف شماره 1 رتبه بندی T20I در حافظه امن انگلیس نیست

داوید مالان نفر اول در مسابقات رده بندی ICC T20I است.© خبرگزاری فرانسه


داوید مالان ، کشتی گیر انگلیس اعتراف کرد که شماره یک بودن در کوتاه ترین قالب بازی تضمین کننده وجود یک تیم در تیم با توجه به قدرت گزینه های موجود برای کاپیتان Eoin Morgan و منتخبان نیست. خفاشگر چپ در تابستان گذشته با پشت سر گذاشتن یک مسابقه تماشایی و تماشایی در قالب T20 به شماره یک رسید. مالان احساس می کند که درجه بالاتر فشار بیشتری به کریکت می آورد و این چیزی است که او سعی می کند فعلاً به آن نگاه نکند.

اخبار

“این چیزی است که من احتمالاً وقتی بازنشسته می شوم از آن لذت بیشتری خواهم برد. این چیزی نیست که من الان واقعاً به آن نگاه می کنم. این تضمین کننده دویدن نیست ، شما را در تیمی تضمین نمی کند. این چیزی است که ، روز بازنشستگی ، با خاطرات خوب به آن نگاه خواهم کرد ” ESPNcricinfo به نقل از مالان.

“اما هرچه رتبه شما در هر چیزی بالاتر باشد ، بیشتر مورد توجه شما قرار می گیرد و فشار بیشتری بر شما وارد می شود. این چیزی است که من سعی می کنم نگذارم بر من تأثیر بگذارد ، با نگرانی از نظر شماره 1 یا 20 ، ، یا 100 نفر در جهان ، “کریکت 33 ساله اضافه کرد.

انگلیس در آفریقای جنوبی در سری T20I قرار است بازی کند که قرار است از 27 نوامبر آغاز شود. دومین T20I در تاریخ 29 نوامبر در پارک بلند که مالان در سال 2006 برای اولین بار در کلاس اول بازی کرد ، بازی خواهد کرد.

هدف خفاش درجه یک گل زدن به همان تعداد دویدن است که بازیکنانی را که در تیم انگلیس جایگاهی دارند تحت فشار قرار دهد.

تبلیغ شده

“من فقط می توانم آنچه را كه می توانم انجام دهم. نمی توانم انتخاب را كنترل كنم. تمام كاری كه می توانم انجام دهم این است كه كار را در تورها انجام دهم و اگر فرصتی برای بازی پیدا كردم ، تا آنجا كه می توانم برای فشار آوردن به امتیاز دهی ادامه دهم در مورد بچه هایی که لکه دارند ، “مالان گفت.

وی در ادامه قرارداد امضا کرد: “هر فرصتی طلایی است وقتی که شما می خواهید وارد این تیم شوید. من فقط می توانم آنچه را که می توانم کنترل کنم انجام دهم و اگر در پایان روز به اندازه کافی خوب باشد ، امیدوارم که به اندازه کافی خوب باشد.”

مباحث ذکر شده در این مقاله