CSK vs SRH، IPL 2023: Devon Conway، Ravindra Jadeja ستاره CSK در نقش CSK SRH با 7 ویکت

حرکت سه ویکت راویندرا جادجا با یک پنجاه شکست ناپذیر باشکوه از دوون کانوی بازکننده تکمیل شد، در حالی که چنای سوپر کینگز در روز جمعه در یک مسابقه کم امتیاز IPL در اینجا به یک برد راحت هفت ویکت مقابل سان رایزرز حیدرآباد رسید. Jadeja (3/22) یک شبکه چرخشی با یک کشش سه ویکت چرخاند تا SRH را به پایین تر از 134 برای 7 محدود کند و کانوی سپس توپ 57-77 را با ضربه محکمی کوبید که CSK از هدف نورانی کرد و به 138 رسید. 3 در 18.4 اور برای چهارمین برد متوالی مقابل SRH در Chepauk. ضربه زن شیک چپ دست، 12 ضربات چهار و یک شش ضربه را در طول ضربه پر سر و صدا خود زد و با شریک افتتاحیه روتوراج گایکواد (35) در 87 دویدن به اشتراک گذاشت تا شروعی عالی برای تعقیب و گریز داشته باشد.

کانوی و روتوراج گایکواد در اوور ششم به امتیاز 50 رسیدند.

کانوی وارد گام بلند قد مارکو یانسن شد.

ضربه زن نیوزلندی از 33 توپ به 50 گل رسید تا تعقیب CSK را تحت الشعاع قرار دهد و گایکواد با استعداد را تحت الشعاع قرار داد.

به نظر می رسید که دو نفر اول آماده دیدن تیم در خانه بودند که بدبختی به گایکواد رسید، که پس از ضربه ای که کانوی از دست عمران مالیک منحرف شد، از دستش خارج شد و با ضربه CSK از چین او به کنده ها برخورد کرد.

مایانک مارکانده لگ اسپینر بهترین بازیکن با توپ برای SRH در یک روز فراموش نشدنی بود و با 2 بر 23 (4 اور) به پایان رسید. او ویکت های آجینکا راهانه (9) و آمباتی رایودو (9) را به دست آورد و دومی را با یک گوگلی بولینگ کرد.

در نهایت معین علی (6) برنده ران های واشنگتن ساندار شد.

پیش از این، این بازی برای ضربه‌زنان سان‌رایزرز حیدرآباد به‌صورت آزمایشی انجام شد، زیرا آهسته‌بازان چنای سوپر کینگز، به‌ویژه جادجا، عملکرد فوق‌العاده‌ای داشتند تا تیم میهمان را به 134 برای 7 نفر محدود کند.

Jadeja با 3 بر 22 بهترین توپ انداز برای CSK بود، در حالی که آبیشک شارما (34) بهترین گلزن سانرایزرز بود که پس از فرستادن به خفاش توسط کاپیتان MS Dhoni نتوانست به بازی ادامه دهد.

ضربات SRH علیرغم مشارکت 35 ران برای ویکت افتتاحیه بین هری بروک (18) و شارما و یک پایه 36 دونده برای ویکت دوم بین شارما و راهول تریپاتی (21) به عنوان اسپینرهای CSK شکست خوردند.

هیچ شراکت قابل توجهی در مرتبه میانی وجود نداشت زیرا ضربات حیدرآباد نتوانستند امتیاز را به دست آورند و در برابر اسپینرهای CSK مبارزه کردند.

Jadeja بازیکن کلیدی برای سوپر کینگز بود، زیرا او شبکه ای را در اطراف ضربات مخالف می چرخاند.

Jadeja با تجربه (3/22) و Maheesh Theekshana (1/27) پس از اینکه Dhoni کاسه اسپینرها را پشت سر هم از 7 به 15 رساند، واحد ضربه زدن SRH را خفه کردند.

جادجا مثل همیشه 4 اور خود را به سرعت پشت سر گذاشت و امتیاز SRH را ترمز کرد. او ویکت های شارما، تریپاتی و مایانک آگاروال (2) را برداشت.

تسلط اسپینرها به حدی بود که پس از 10.3 اور، ضربه‌زنان SRH نتوانستند مرزی برای 36 توپ بعدی داشته باشند.

به نظر می‌رسید که بروک شیار خود را پیدا کرد و دو مرز متوالی به توشار دشپنده ضربه زد، قبل از اینکه روتوراج گایکواد از آکاش سینگ به خوبی گرفتار شود.

شارما، که شش ضربه اول مسابقه را در سومین اوور سینگ زد، قبل از تبدیل شدن به اولین قربانی جادجا، سه ضربه چهار و یک شش ضرب کرد.

ضربات چپ دست به خوبی توسط Ajinkya Rahane در اعماق زمین افتاد که Jadeja وارد عمل شد.

آگاروال که دستور به شماره 6 سقوط کرد خیلی دوام نیاورد.

پس از زنده ماندن از یک موقعیت گیرا و بولد برای Jadeja، که نتوانست شانس خود را حفظ کند زیرا کلاسن مانع شد، آگاروال از چین بیرون پرید و توپ را از دست داد در حالی که Dhoni بقیه کارها را پشت کنده انجام داد.

(این داستان توسط کارکنان NDTV ویرایش نشده است و به طور خودکار از یک فید سندیکایی تولید شده است.)

موضوعات ذکر شده در این مقاله