CSK در مقابل KKR، IPL 2023: رینکو سینگ، ستاره نیتیش رانا در برد 6 ویکت نایت رایدر کلکته در مقابل چنای سوپر کینگز

نیتیش رانا و رینکو سینگ در مسیر رسیدن به جایگاه برنده مسابقه در 99 ران، هرکدام دهه پنجاه را به هم زدند تا نایت رایدرهای کلکته را به یک برد راحت با شش ویکت بر چنای سوپر کینگز در یک مسابقه لیگ برتر هند در چپاوک راهنمایی کنند. رانا در 57 توپ از 44 توپ شکست ناپذیر باقی ماند در حالی که رینکو با 54 توپ از 43 ارسال، تعقیب KKR را با 145 ران پس از آن که آنها سه ویکت اول خود را برای 33 ران در اور پنجم از دست دادند، انجام داد. KKR در 18.3 اورهای 18.3 با امتیاز 147 به پایان رسید و رانا پس از بهترین استفاده از شانس از دست رفته، از جلو پیش افتاد.

تلاش KKR تا حد زیادی با تلاش فوق العاده بولینگ توسط دو اسپین وارون چاکراوارتی و سونیل نارین، که عالی عمل کردند و هر کدام دو ویکت گرفتند، کمک شد.

این شکست همچنین شانس CSK را برای صعود به پلی آف متوقف می کند زیرا تیم میزبان با 15 امتیاز در رده دوم قرار دارد.

از سوی دیگر، KKR با یک مسابقه به امتیاز 12 رسید اما امید آنها به نتایج دیگر است.

رانا و رینکو، هر دو چپ دست، مهارت ها و حوصله لازم را در زمینی نابسامان نشان دادند تا تاثیر اسپینرهای CSK را خنثی کنند.

شراکت برنده مسابقه بین رعنا و رینکو با ضربه مستقیم معین علی به پایان رسید.

اسپینرهای CSK – Ravindra Jadeja، Maheesh Theekshana و Moeen – پس از اینکه دیپاک چهار پیشرفت های اولیه را برای ترک KKR در 33 به ازای 3 فراهم کرد، نتوانستند آسیبی وارد کنند.

CSK زمانی که چهارر رحمان الله قرباز (1) را به دست آورد، ضربه زودهنگامی زد، زیرا او نتوانست درایو مربع خود را پایین نگه دارد و به خوبی توسط توشار دشپنده نزدیک به مرز گرفتار شد.

پس از شش اور، KKR 46 بر 3 شد و چهار ویکت هر سه ویکت را به دست آورد – گورباز، جیسون روی (12) و ونکاتش ایر (9).

رانا در 18 سالگی زمانی که متیشا پاتیرانا یک صید را از مرز معین رها کرد جان گرفت.

در اور سیزدهم توسط معین، رعنا دو شوت فوق العاده در آف ساید انجام داد تا مرزها را باز کند و در اور پانزدهم توسط مهیس تکشانا با چند ضربه کرک دیگر ادامه داد.

پیش از این، تصمیم طلسم ماهندرا سینگ دونی برای حذف سفارش نتیجه معکوس داد زیرا CSK ویکت‌های خود را در فواصل زمانی منظم از دست می‌داد تا به امتیاز متوسط ​​محدود شود.

Dhoni که به پست شماره 7 آمد، در 2 توپ از 3 شکست ناپذیر باقی ماند.

CSK در اور یازدهم قبل از اینکه شیوام دوبی بر کاربرد خود تأکید کند، با ضربه زدن به توپ 34 توپ 48 (1×4، 3×6) برای کمک به میزبانان تا حدودی در کنار راویندرا جادجا (20 از 24) تا حدودی ریکاوری کنند، CSK در اور یازدهم 72 بر 5 بود.

این دو در 68 ران برای ویکت ششم مشترک بودند تا CSK را به امتیاز 150 ران نزدیک کنند، که در یک نقطه از زمان در زمینی سست دور از دسترس به نظر می رسید.

اسپین دو نفره نارین (2/15) و چاکراوارتی (2/36) منتخب پرتاب کننده های KKR بودند و شاردول تاکور (3-0-15-1) و وایبهاو آرورا (1/30) از آنها حمایت می کردند. .

CSK بعد از 16 اور 99 برای پنج بود، زیرا بولرهای KKR، به خصوص اسپینرها، چیزها را محکم نگه می داشتند و در فواصل منظم ضربه می زدند.

نارین و چاکراوارتی در اواسط اینینگ ها قبل از اینکه دوب و جادجا مبارزه کنند، آسیب وارد کردند.

پس از یک شروع سریع، چاکراوارتی برای KKR شکست خورد، و روتوراج گایکواد (17، 13 توپ، 2×4) را به یک برتری رساند تا آرورا در اوور چهارم، در حالی که CSK در اور چهارم به 31 رسید.

دوون کانوی و آجینکیا راهان، علیرغم اینکه به بنگ بنگ نرسیدند، سرعت گلزنی را حفظ کردند و در شش اور اول 52 ران به ثمر رساندند.

کانوی زمانی که تصمیم LBW را از طریق DRS لغو کرد پس از اینکه از چاکراورتی خارج شد، مهلت گرفت.

رهانه در تلاش برای سرعت بخشیدن به زمین افتاد و نتوانست مرز چاکراوارتی را پاک کند.

کانوی پس از 30 بازی، در عمق تاکور، رینکو سینگ را به برتری رساند. فصل ضعیف آمباتی رایودو ادامه یافت و او تنها با 4 گل سقوط کرد و اولین ویکت خود را به نارین داد.

اسپینر هند غربی سپس یک Moeen (1) در حال مبارزه را ایجاد کرد تا CSK را به 72 برای 5 در اوور یازدهم کاهش دهد.

(این داستان توسط کارکنان NDTV ویرایش نشده است و به طور خودکار از یک فید سندیکایی تولید شده است.)

موضوعات ذکر شده در این مقاله