CSA می گوید: 2 نتیجه مثبت تایید نشده COVID-19 در حزب تورینگ انگلیس

CSA می گوید: 2 نتیجه مثبت تایید نشده COVID-19 در مهمانی تور انگلند

اولین ODI بین انگلیس و آفریقای جنوبی روز یکشنبه لغو شد.© توییتر


دقایقی پس از لغو اولین ODI در برابر انگلیس ، کریکت آفریقای جنوبی (CSA) روز یکشنبه تأیید کرد که دو عضو حزب تور انگلیس با آزمایش های مثبت تایید نشده برای COVID-19 برگشته اند. اولین آزمایش ODI بین انگلیس و آفریقای جنوبی روز یکشنبه لغو شد زیرا آزمایش دو کارمند هتل از نظر COVID-19 مثبت بود. توصیه های پزشکی به CSA و ECB داده شد که این مسابقه برگزار نمی شود. “این تصمیم پس از آزمایش مثبت دو کارمند هتل برای COVID-19 اتخاذ شد. به عنوان احتیاط ، بازیکنان انگلیس و مدیریت عصر روز شنبه دور دیگری از تست PCR را انجام دادند. پس از نتایج آزمون ، دو عضو حزب تور انگلیس آزمایشات مثبت تأیید نشده برای COVID-19 بازگشت. بازیکنان و مدیریت در حال انزوا در اتاق های خود هستند تا توصیه های بیشتر از سوی تیم های پزشکی ، “CSA در بیانیه رسمی گفت.

اخبار

هنگامی که نتایج آزمایشات به طور مستقل توسط متخصصان پزشکی تأیید شود ، در مورد مسابقات باقیمانده در این مجموعه تصمیم گیری می شود.

“CSA تمام تلاش خود را انجام می دهد تا اطمینان حاصل شود که اولویت اصلی ما ، یعنی سلامتی ، ایمنی و رفاه بازیکنان ، کارکنان پشتیبانی و همه افراد درگیر در این مجموعه محافظت می شود. با توجه به این موضوع ، ما تصمیم مشترکی گرفته ایم که مسابقه امروز را لغو کنید. ما با توجه به مقدار زمان و انرژی صرف شده برای برگزاری یک تور موفق ، از این وضعیت بسیار ابراز تأسف می کنیم. ما همچنان از تیم انگلیس پشتیبانی خواهیم کرد. “CSA گریم اسمیت مدیر کریکت گفت.

تبلیغ شده

“متاسفیم که ما قادر به بازی در ODI امروز نیستیم ، اما رفاه بازیکنان و کادر پشتیبانی اصلی ترین نگرانی ما است و در حالی که منتظر نتیجه آزمایشات بیشتر هستیم ، توصیه پزشکی از هر دو تیم این بود که این بازی برگزار نشود اشلی گیلز ، مدیرعامل کریکت مردان انگلیس ، گفت: “ما با کریکت آفریقای جنوبی در گفت وگوهای مداوم هستیم و به همکاری نزدیک آنها ادامه خواهیم داد.

روز جمعه ، اولین آزمایش ODI بین آفریقای جنوبی و انگلیس به روز یکشنبه موکول شد زیرا یک بازیکن پروتئاز از نظر ویروس کرونا مثبت بود.

مباحث ذکر شده در این مقاله