COVID-19 Fallout ممکن است استرالیا را در برابر پرته در برابر آفریقای جنوبی ببیند


انتظار می رفت استرالیا اوایل سال آینده تور آفریقای جنوبی را تجربه کند ، اما با توجه به اتفاقات اخیر اتفاق افتاده در سری ODI بین انگلیس و پروتئاز ، اکنون ممکن است مسابقات در پرت برگزار شود. در اوایل این هفته ، پس از گزارش برخی موارد مثبت COVID-19 ، سری سه مسابقه ODI بین انگلیس و آفریقای جنوبی به تعویق افتاد. در حالی که آزمایش بازیکن Proteas قبل از اولین ODI در 4 دسامبر مثبت بود ، دو عضو کارکنان هتل در 6 دسامبر آزمایش مثبت دادند و در نتیجه ، افتتاح ODI به تعویق افتاده باید لغو شود.

اخبار

در همان روز ، هیئت کریکت انگلیس و ولز (ECB) گفتند که دو نفر از اعضای مهمانی در این تور بودند که با نتایج مثبت تایید نشده COVID بازگشتند. در نتیجه ، یک روز بعد ، سریال ODI خاموش شد. با این حال ، بعداً تأیید شد که آن دو عضو حزب تور انگلیس مبتلا به ویروس کرونا نیستند.

طبق گزارشی در ESPNCricinfo ، اکنون گفتگوها بین کریکت آفریقای جنوبی (CSA) و کریکت استرالیا (کالیفرنیا) در مورد سری برنامه ریزی شده آنها آغاز شده است. طبق FTP ، استرالیا و آفریقای جنوبی قرار است در سه مسابقه آزمون بین 14 فوریه تا 13 مارس 2021 شاخ قفل کنند و این می تواند بخشی از مسابقات قهرمانی آزمون جهانی (WTC) باشد.

آفریقای جنوبی قرار است از 26 دسامبر میزبان یک سری تست دو مسابقه مقابل سریلانکا باشد ، اما در حال حاضر ، این مسئله نیز در تعادل است و معلوم نیست که کریکت سریلانکا (SLC) تیم خود را واقعاً اعزام خواهد کرد یا خیر.

تبلیغ شده

در اوایل این هفته ، CSA همچنین توافق نامه حقوق رسانه ای را با Fox Sports Australia اعلام کرده بود. هیئت آفریقای جنوبی نیز تحت فشار است که برنامه خود را پیش ببرد ، در غیر این صورت ، ممکن است در جبهه معاملات پخش ضرر کند.

در حال حاضر ، هند و استرالیا در برابر یکدیگر عمل می کنند و هر دو تیم در سری چهار مسابقه بعدی قرار دارند. با این حال قرار نیست هیچ مسابقه ای در پرت برگزار شود.

مباحث ذکر شده در این مقاله