“Confusion Written Over It” – کمدی خطاها در بازی PBKS در مقابل DC. تماشا کردن

تماشا کردن:

IPL 2023: پایتخت دهلی روز چهارشنبه پنجاب کینگز را با 15 ران شکست داد.© توییتر

کیفیت زمین بازی که لیگ برتر هند به نمایش می گذارد، استاندارد جدیدی را ایجاد کرده است. با این حال، در برخی روزهای عجیب و غریب نیز اشتباهات بزرگی در زمین بازی مشاهده می‌شود که در بازی کریکت که با مجموعه‌های اوج و فرود خاص خود همراه است، چیز جدیدی نیست. روز چهارشنبه، مسابقه IPL 2023 بین پنجاب کینگز و دهلی کپیتالز شاهد یک اتفاق با یک سری اشتباهات زمینی بود که در نهایت منجر به کمدی خطاها شد. این اتفاق در آخرین توپ اور یازدهم ضربه زدن PBKS رخ داد.

لیام لیوینگستون، موکش کومار را به سمت دیوید وارنر، بازیکن پوششی هدایت کرد. پس از چند قدم جلوتر، باتجر انگلیسی از گرفتن تک آهنگ خودداری کرد و تقریباً هم تیمی خود Atharva Taide را در پایین رودخانه فروخت. با این حال، وارنر در انتهای غیر مهاجم، استامپ را از دست داد و تاید جان سالم به در برد.

داستان به همین جا ختم نشد زیرا لیوینگستون سعی کرد یک تک آهنگ را در سرنگونی بدزدد. این بار تاید به درستی او را پس فرستاد اما برای لیوینگستون خیلی دیر به نظر می رسید. با این حال، فیل سالت، ویکت بان DC نتوانست توپ را در انتهای مهاجم جمع کند و این باعث شد که ضربه PBKS زنده بماند.

اینجا را تماشا کنید:

در صحبت کردن در مورد بازی، DC سرانجام با تمام اسلحه های خود به میدان آمد زیرا با ثبت یک پیروزی 15 ران، تقریباً پادشاهان پنجاب را از رقابت پلی آف خارج کردند.

پس از دریافت دعوت به خفاش ابتدا، دهلی کاپیتالز به لطف 82 ران شکست ناپذیر Rilee Rossouw، 213 را برای 2 در 20 اور ارسال کرد. در پاسخ، ناک آف 48 توپ لیوینگستون در 94 ران نتوانست بازی را برای PBKS برنده شود.

موضوعات ذکر شده در این مقاله