Comedy Of Errors As Batters Complete 3 Runs Dee To Fielders’ Dis. خنده تضمینی – تماشا کنید

در کنار مهارت، حضور ذهن در کریکت از اهمیت بالایی برخوردار است. حتی با بهترین بازیکنان، گاهی اوقات تیم ها به دلیل عدم کاربرد و انسجام بین بازیکنان، اغلب در سمت بازنده قرار می گیرند. این در همه اقشار کریکت از سطح بالا تا سطوح جوان قابل اجرا است. در ویدئویی که اخیراً به طور گسترده در شبکه های اجتماعی به اشتراک گذاشته شده است، می توان دید که چگونه کار تیمی در کریکت بسیار مهم است. در مسابقه‌ای که به نظر می‌رسد یک مسابقه کریکت محلی در هند است، که در زمینی مات شده بازی می‌شود، حماقت‌های فیلدینگ و عدم هماهنگی بین اعضای تیم فیلدینگ آشکار است زیرا ضربات رقیب سه دوش را کامل می‌کنند. پس از سرنگونی، میدان‌بازها تمرکز خود را از دست می‌دهند و می‌بیند که ضربه‌ها برای سه ران دویدن. دور چهارم نیز ممکن بود، اما در نهایت یکی از ضربات به پایان رسید.

تماشا کنید: Comedy Of Errors As Batters Complete 3 Runs Dee To Fielders’ Dis

در همین حال، بر اساس گزارشی در PTI، صاحبان امتیازات برتر IPL در تلاش هستند تا شش بازیکن برتر انگلیس را متقاعد کنند که کریکت بین‌المللی را کنار بگذارند و قراردادهای سالانه زیبا تا سقف 5 میلیون پوند را برای بازی در لیگ‌های T20 در سراسر جهان ببندند. سال، “تایمز لندن” گزارش داد. تقریباً تمام 10 امتیاز IPL در لیگ های مختلف از جمله CPL (هند غربی)، SA T20 (آفریقای جنوبی)، لیگ جهانی T20 (امارات متحده عربی) و لیگ برتر آینده T20 در ایالات متحده منشعب شده اند. با این حال، این گزارش بیان نمی‌کند که کدام یک از فرنچایزهایی که نزدیک شده‌اند و چه کسانی بازیگران درگیر در بحث هستند.

همچنین یک لیگ جاه طلبانه عربستان سعودی T20 وجود خواهد داشت که برخی از فرنچایزهای IPL ممکن است در آن سرمایه گذاری کنند.

گزارش تایمز نقل می‌کند: «بحث‌های اولیه پس از آن صورت گرفت که حداقل شش بازیکن انگلیسی، از جمله برخی از ستاره‌های بین‌المللی، توسط صاحبان امتیاز IPL تماس گرفتند و از آنها پرسیدند که آیا اصولاً معامله‌ای را می‌پذیرند که یک تیم هندی را تبدیل به آنها کند. کارفرمای اصلی، به جای بانک مرکزی اروپا یا یک شهرستان انگلیسی.” این پیشرفت به دنبال بحث‌هایی در بین اتحادیه‌های بازیکنان در سراسر جهان در مورد پیامدهای بالقوه قراردادهای فرانچایز 12 ماهه است، که گامی مهم به سوی مدل فوتبال بازیکنان نخبه است که در درجه اول با تیم خود قرارداد می‌بندند و برای انجام وظایف بین‌المللی آزاد می‌شوند. برعکس

یک منبع به تایمز گفت که پیشنهادات قرارداد ممکن است در پایان سال ارائه شود.

با ورودی های PTI

موضوعات ذکر شده در این مقاله