Ciro Immobile در حالی که لاتزیو از Spezia گذشت به گل ها بازگشت

چیرو ایموبیله اولین گل خود را برای لاتزیو در نزدیک به دو ماه به ثمر رساند که در روز جمعه در پیروزی 3-0 تیمش مقابل اسپزیا، تیمش، اولین گل خود را به ثمر رساند. ایموبیله، مهاجم ایتالیایی به لاتزیو کمک کرد تا با گلزنی از روی نقطه در دقیقه 36 در استادیوم پیکو، با گلزنی از روی نقطه در دقیقه 36 در استادیوم پیکو، لاتزیو را در رده دوم با چهارمین برد متوالی تقویت کند تا آمار لیگ خود را در فصل مصدومیت به 10 برساند. فیلیپه اندرسون برنده ضربه نقطه ای شد. زمانی که او در زیر چالش اتان آمپادو به زمین رفت که به سختی هم خطا و هم یک خطای قابل رزرو در نظر گرفته شد و بازیکن ولزی با دریافت کارت زرد دوم خود دیر وقت از زمین اخراج شد.

اندرسون شش دقیقه پس از پایان وقت استراحت برتری تیم میهمان را دوبرابر کرد.

مارکوس آنتونیو، هموطن برزیلی اندرسون، اطمینان حاصل کرد که لاتزیو 13 امتیاز از ناپولی صدرنشین لیگ برتر فاصله خواهد گرفت، وقتی که از کنار دروازه بان اسپزیا، بارتلومیج دراگوسکی عبور کرد و در رده سوم قرار گرفت.

ایموبیله به اسکای اسپورت گفت: گل برای من مهم بود زیرا این فصل چندان خوب نبود.

تیم در غیاب من واقعاً خوب عمل کرد، بنابراین به آنها قول دادم که همه چیز را برای رسیدن به اهدافمان با آنها انجام خواهم داد.

این یک فصل بدشانسی برای من بود، زمانی که شما شروع به مصدومیت کنید، می تواند برای همیشه ادامه یابد، اما من تسلیم نمی شوم.

این برد تلاش لاتزیو را برای حضور در لیگ قهرمانان فصل آینده افزایش می دهد. آنها 8 امتیاز از رقیب محلی رم که در رده سوم قرار دارند، که یکشنبه شب میزبان اودینزه هستند، فاصله دارند.

آث میلان با یک امتیاز بیشتر در رده چهارم و یک امتیاز عقب تر از آنها قرار دارد و درست خارج از چهار تیم برتر، اینترمیلان در آستانه دربی لمباردی خود با مونزا در عصر شنبه قرار دارد.

اسپتیا یک مکان و چهار امتیاز بالاتر از منطقه سقوط قرار دارد و امیدوار است ناپولی به راهپیمایی خود به سمت اولین قهرمانی لیگ از سال 1990 در روز شنبه ادامه دهد.

ناپولی منتخب قهرمانی، میزبان ورونا است که فقط در منطقه سقوط قرار دارد. لوچیانو اسپالتی سرمربی ناپولی گفت که ویکتور اوسیمن را در اختیار خواهد داشت.

اوسیمن، مهاجم نیجریه از زمان تعطیلات ملی مصدوم شده است، اما باید در ناپل بازی کند، به این امید که بتواند بازی سه شنبه یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا را با آث میلان آغاز کند.

شکست اسپزیا همچنین به کرمونز اجازه داد تا پس از اینکه سیریل دسرز سومین پیروزی فصل خود را به تیم ترقی بخش داد، یعنی 1-0 مقابل امپولی، به رویای یک فرار عالی ادامه دهد.

کرمونز نوزدهم است و هفت امتیاز کمتر از اسپزیا که آخر هفته آینده به سمپدوریای صخره ای سفر می کند.

(این داستان توسط کارکنان NDTV ویرایش نشده است و به طور خودکار از یک فید سندیکایی تولید شده است.)

موضوعات ذکر شده در این مقاله