Cheteshwar Pujara به Sachin Tendulkar و Rahul Dravid در لیست نخبگان با یک تن دیگر برای ساسکس پیوست

چتشوار پوجارا به روند درخشان خود در کریکت کانتری ادامه داد، در حالی که باتر کهنه کار هند یک قرن دیگر را برای ساسکس به باد انتقاد گرفت. پوجارا با زدن 136 گل مقابل ورسسترشایر در فرم خوبی به نظر می رسید و در این روند، به یک نقطه عطف بزرگ در کریکت درجه یک دست یافت. او اکنون بخشی از فهرست نخبگانی است که به نام‌هایی مانند ساچین تندولکار، سونیل گاواسکار، وسیم جافر، راهول دروید و وی‌وی‌اس لاکسمن می‌بالد. گاواسکار با 25834 دوش از 348 مسابقه در صدر فهرست قرار دارد و تندولکار با 25396 دوش از 310 بازی دوم است. دروید در حال حاضر سومین لیست است.

پوجارا از زمان ورودش به انگلیس برای یک فصل دیگر در کانتی، نقشی حیاتی برای ساسکس ایفا کرده است و با 115 و 35 مقابل دورهام در برد دو ویکت تیمش شروع کرد. پوجارا علیرغم ناکامی در دو اینینگ مقابل یورکشایر، با ضربه محکمی مقابل گلاسترشایر به عقب برگشت و با 20 توپ چهار و دو شش ضربه 151 توپ را از 238 توپ زد.

روز جمعه، پوجارا که کاپیتان تیم بود، 136 توپ از 189 توپ را با کمک 19 توپ چهار و یک شش ضربه زد. او با 138 توپ با 14 چهار و شش توپ به قرن خود رسید.

در این روند، او 61 دوش برای ویکت چهارم با استیو اسمیت، ستاره ملی پوش استرالیایی اضافه کرد، که او نیز با ساسکس برای حضور در سه مسابقه پیش از Ashes ثبت نام کرده است، که از 16 ژوئن در Edgbaston شروع می شود.

در اوایل این بازی، اولی رابینسون، بازیکن انگلیسی، که در ماه آینده در برابر حمله ضربه‌زنی استرالیایی به رهبری اسمیت صف آرایی می‌کند، در اولین اینینگ‌ها برای ساسکس هفت ویکت گرفت.

فرم پوجارا در انگلیس ضربه ای به بازو برای تیم هندی است که با یک رشته مصدومیت و در دسترس نبودن بازیکنان کلیدی مواجه شده است.

اوایل روز جمعه، بازیکن بازکننده KL Rahul اعلام کرد که به دلیل آسیب دیدگی از ناحیه ران، برای باقی مانده لیگ برتر هند و همچنین فینال مسابقات جهانی تست در ماه آینده برابر استرالیا در دسترس نیست.

راهول به لیست بازیکنان هندی، از جمله جاسپریت بومراه، پرتاب کننده سریع و شریاس ایر، پیوست که از فینال WTC حذف شدند.

تیم شماره 1 آزمون جهان هند در فینال WTC به مصاف استرالیا خواهد رفت که از 7 تا 11 ژوئن در The Oval برگزار می شود.

(با ورودی های PTI)

موضوعات ذکر شده در این مقاله