Cheteshwar Pujara به بولرهای هند اعتماد دارد که استیو اسمیت ، دیوید وارنر را درگیر کنند


حضور دیوید وارنر و استیو اسمیت باعث قدرتمندتر شدن استرالیا می شود اما Cheteshwar Pujara كاملاً به بولینگ های “چشمگیر” هند اعتقاد دارد ، كه به نظر وی ، توانایی نوشتن مجدد پیروزی تاریخی سری 2018-19 را دارد. 500 مسابقه مثبت پوجارا با سه صدها درجه اول سنگ بنای پیروزی 2-1 در آن زمان ، اولین هند در استرالیا پس از 71 سال بود. با این حال ، اسمیت و وارنر به دلیل ممنوعیت های دستکاری توپ ، در آن مجموعه بازی نکردند. “این (ترکیب خفاش استرالیا) کمی قوی تر از آنچه در 19-19-2018 بود خواهد بود ، اما پس از آن پیروزی ها آسان نیستند. اگر می خواهید خارج از خانه پیروز شوید ، باید سخت کار کنید” قبل از شروع تور استرالیا .3 در یک مصاحبه اختصاصی به PTI گفت.

اخبار

پوجارا معتقد است که سه نفره سریع بولینگ هند ، جاسپریت بومرا ، ایشانت شارما و محمد شامی می توانند مانند سالهای 19-2018 جادویی را مرتفع کنند و باعث ناراحتی زیادی برای ترکیب تیم های خانگی شوند.

آزمایش های آینده قرار است از 17 دسامبر آغاز شود.

“بدون شک اسمیت ، وارنر و مارنوس لابوساگن بازیکنان خوبی هستند. اما بخش خوبی در مورد بازی بولینگ فعلی ما این است که اکثر آنها در یک سری بازی می کنند و واحد بولینگ ما نیز با آنچه در سال 2018 بود تفاوت زیادی نخواهد داشت – 19. “

برای بولینگ های سریع هند ، این وضعیت مانند “آنجا بوده است ، انجام شده است” است.

“آنها می دانند که چگونه در استرالیا موفق شوند زیرا در گذشته از موفقیت در این کشور برخوردار بوده اند. آنها برنامه های بازی خود را اجرا می کنند و اگر ما بتوانیم آنها را به خوبی اجرا کنیم ، آنها قادر هستند که اسمیت ، وارنر و لابوشاگن را به سرعت از خانه بیرون کنند.”

“اگر بتوانیم کاری را که در گذشته انجام داده ایم انجام دهیم ، مطمئن هستم که همه شانس بردن دوباره سریال را داریم.”

آزمون آغازین در آدلاید یک بازی شبانه روزی است و مبارزه با کوکابورا صورتی در طول جلسه گرگ و میش مجموعه ای از چالش های خاص خود را ایجاد می کند ، گفت: مردی که در حال نزدیک شدن به 6000 تست آزمایشی (5840 در 77 بازی) با 18 صدها در لباس بچه است .

“این یک چالش متفاوت خواهد بود. در کل بازی با توپ صورتی همانطور که سرعت و تغییر حرکت نیز تغییر می کند. ما در استرالیا با کوکابورای صورتی بازی خواهیم کرد (در برابر بنگلادش ، این تست Pink SG بود). کمی متفاوت خواهد بود.”

او معتقد است که غلبه بر چالش های انجام اولین آزمون شبانه روزی آنها در خارج از کشور باید به طور جمعی اتفاق بیفتد.

وی گفت: “به عنوان یک تیم و به عنوان افراد ، باید هرچه زودتر آن را درک کنید و به آن (توپ صورتی و چراغ ها) عادت کنید. با توپ صورتی تفاوت کمی وجود خواهد داشت.”

“دوره گرگ و میش بیش از دوره های دیگر چالش برانگیز است اما هرچه بیشتر بازی می کنید و بیشتر تمرین می کنید ، به آن عادت می کنید. کمی طول می کشد …”

دانش آموخته بازی ، پوجارا شناخته شده است که روی بازی خود با پدر آرویند پوجارا کار می کند ، که همچنین مربی تنها وی است.

او برنامه هایی در دست اجرا دارد اما دوست ندارد زیاد افشا کند.

“جنبه فنی چیزی است که من نمی توانم درباره آن بحث کنم. ترجیح می دهم در مورد آن صحبت نکنم. این یک موضوع استراتژیک است که قابل افشا نیست.”

“حتی در آخرین تور ، آمادگی من خوب بود ، من اطمینان دارم که می توانم قبل از این سری نیز همان آماده سازی را تکرار کنم. من همیشه سعی می کنم چند چیز دیگر را در بازی ام اضافه کنم ، که به بهتر شدن من کمک می کند” او گفت.

این جوان 32 ساله اطمینان دارد که این بار تاریخ در استرالیا تکرار خواهد شد. “شما نمی توانید به تنهایی در مسابقات پیروز شوید. بله ، شما می توانید عملکرد فوق العاده خوبی داشته باشید اما برای برنده شدن به حمایت سایر بازیکنان نیاز دارید. حتی واحد بولینگ نیز در سری گذشته قابل توجه بود.”

“در پایان ، شما برای برنده شدن در یک آزمون به 20 ویکت احتیاج دارید و فقط عملکرد من نبود ، حتی در یک مرحله یا مراحل دیگر از سایر حرکات پشتیبانی شد. این موفقیت تیم بود. وقتی تیم هند موفق شود ، همیشه یک لحظه غرور ، “او به خاطر آورد.

پوجارا دو ماه خوب در آکادمی خود در راجکوت زیر نظر چشم پدرش تمرین کرد.

تبلیغ شده

آیا این ناراحت است که قبل از عزیمت به استرالیا ، او به اندازه کافی تمرین مسابقه نکرده است؟ “ببینید ، این یک سیتاتون است که میلیون ها نفر زندگی را تحت تأثیر قرار داده و مردم جان خود را از دست داده اند. در شرایط عادی ، ما می توانستیم کریکت داخلی بازی کنیم و به استرالیا برویم اما همه باید در مورد امنیت و امنیت فکر کنند.”

وی در پایان گفت: “تا جایی که به من مربوط می شود ، خوشحالم اگر بتوانم تمرین کنم ، تناسب اندامم را انجام دهم ، جلسات دویدن داشته باشم و بدنم را به خوبی حرکت دهم ، که این کار را کردم.

مباحث ذکر شده در این مقاله