Chennai Super Kings XI در مقابل Lucknow Super Giants، IPL 2023 پیش بینی کرد: آیا MS Dhoni And Co. Extra Spinner بازی خواهد کرد؟

چنای سوپر کینگز (CSK) وقتی چهارشنبه در مسابقه لیگ برتر هند (IPL) 2023 به مصاف لاکنو سوپر جاینتز (LSG) برود، به دنبال بازگشت به مسیرهای پیروزی است. پس از متحمل شدن شکست های متوالی برای اولین بار در این فصل، فرم CSK افت کرده است. با این حال، توانایی طرف تحت رهبری MS Dhoni برای بازگشت به عقب را هرگز نمی توان دست کم گرفت. با توجه به اینکه ذکاوت تاکتیکی دونی در بیشتر پیروزی های آنها در این فصل نقش حیاتی ایفا می کند، کاپیتان سابق هند می تواند بار دیگر از این موقعیت استفاده کند. شایان ذکر است، CSK در مسابقه معکوس با 12 ران در چنای پیروز شده بود.

در اینجا چیزی است که ما فکر می کنیم می تواند بازی CSK در مقابل LSG باشد:

CSK بار دیگر به شدت به دوون کانوی بازکننده نیوزیلندی خود تکیه خواهد کرد، کسی که در فرم زندگی خود بوده است، با به ثمر رساندن 414 دوش از 9 مسابقه با میانگین 59.14 و نرخ ضربه 144.25. او با Ruturaj Gaikwad در بالای سفارش شریک خواهد شد.

در رده میانی، آجینکیا راهانه، آمباتی رایودو و شیوام دوبه بازیکنانی با خلق و خوی بزرگ هستند و می‌توانند در هر روز شلیک کنند.

Ravindra Jadeja، Moeen Ali سلاح های قدرتمندی در زرادخانه بولینگ CSK بوده اند، اما اعتبار ضربتی آنها نیز قابل تردید نیست.

حضور “کاپیتان باحال” ثونی در آن داستان طولانی، با توجه به بازی های کم امتیاز در لاکنو، می تواند یک بار دیگر کلیدی باشد.

در بخش بولینگ، گروه دو نفره سریلانکا متشکل از ماهیش تیکشانا و متیشا پاتیرانا تحت رهبری دونی پیشرفت کرده اند.

توشار دشپنده در غیاب دیپک چهار پا به میدان گذاشته است و با 17 اسکالپ مشترک بالاترین ویکت گیر این فصل است.

CSK پیش بینی XI در مقابل LSG: دوون کانوی، روتوراج گایکواد، آجینکیا رهانه، امباتی رایودو، شیوام دوبه، معین علی، راویندرا جادجا، ام اس دونی (سریال)، ماهیش تیکشانا، توشار دشپانده، متیشا پاتیرانا

(با ورودی های PTI)

موضوعات ذکر شده در این مقاله