Chennai Super Kings XI در مقابل پادشاهان پنجاب، IPL 2023 را پیش بینی کرد: آیا MS Dhoni و شرکت تغییری ایجاد خواهند کرد؟

قهرمان چهار دوره چنای سوپر کینگز همگی قرار است در بازی بعدی خود در IPL 2023 در روز یکشنبه در Chepauk به مصاف پنجاب کینگز بروند. تیم تحت رهبری MS Dhoni پس از مواجهه با شکست 32 ران مقابل راجستان رویالز به این درگیری خواهد آمد، اما آنها در دیدار مقابل PBKS به عنوان مورد علاقه خود خواهند بود. CSK با نگرانی‌های دیپاک چهار و بن استوکس برخورد می‌کند، اما این روند را به خوبی مدیریت کرده است، زیرا جوانانی مانند توشار دشپنده، متیشا پاتیرانا و دیگران به خوبی در این امر نقش دارند. این احتمال وجود دارد که CSK با همان تیم خود در برابر PBKS پیش رود.

یک CSK بلند پرواز در جیپور کمین کرد که ضربات کمین کمین کردند و 203 را برای پیروزی مقابل رویالز تعقیب کردند.

واحد ضربه زدن CSK که در حال انجام است، نمی تواند کاملاً در برابر RR حرکت کند. بازکن دوون کانوی، که در بهترین فرم بوده است، لنگ زد.

به غیر از کانوی، روتوراج گایکواد و آجینکیا راهانه، بازیکن کلیدی CSK بوده‌اند، در حالی که شیوام دوب نشان داده است که قادر به گلزنی سریع است.

عدم دویدن راویندرا جادجا برای اندیشکده CSK نگران کننده خواهد بود، اما همه کاره با بولینگ و فیلدینگ باشکوه خود آن را جبران می کند.

همه نگاه ها به Dhoni خواهد بود، که ظاهراً در حال دویدن خداحافظی است و اگر کاپیتان طلسم حتی چند بار تحویل دهد، جمعیت خوشحال خواهند شد.

زمانی که رویالز در حال خشم بود و ماهیس تیکشانا و راویندرا جادجا بلافاصله توانستند جلوی جریان دویدن را بگیرند، دونی به اسپینرهای خود روی آورد.

یازده پیش بینی شده CSK در برابر PBKS:دوون کانوی، روتوراج گایکواد، آجینکیا رهانه، معین علی، شیوام دوبه، راویندرا جادجا، ام اس دونی (C&WK)، توشار دشپانده، متیشا پاتیرانا، ماهیش تیکشانا، آکاش سینگ.

(با ورودی های PTI)

موضوعات ذکر شده در این مقاله