Chennai Super Kings vs Kings XI Punabab نمره زنده بیش از به روز رسانی Match 53 T20 1 5


امتیازات کریکت زنده لیگ برتر هند 2020 را در Sports.NDTV.com دنبال کنید. Chennai Super Kings که در تعقیب هدف 154 قرار دارد ، پس از 0.3 وانت ، 2/0 است. امتیاز زنده ، تفسیر توپ با توپ و موارد دیگر را دریافت کنید. مسابقه امروز لیگ برتر 2020 هند بین Chennai Super Kings و Kings XI پنجاب را دنبال کنید. همه موارد مربوط به مسابقه Chennai Super Kings و Kings XI Punjab در Sports.NDTV.com در دسترس خواهد بود. با نتایج زنده Chennai Super Kings vs Kings XI Punjab به روز باشید. کارت امتیازی Chennai Super Kings vs Kings XI Punjab را بررسی کنید. می توانید به روزرسانی های کارت امتیازی ، مطابقت با حقایق مربوطه را دریافت کنید. با تبلیغات ، Sports.NDTV.com ، که مقصد مناسبی برای کسب امتیاز زنده کریکت است ، به روزرسانی های زنده سریع داشته باشید.

0.3 بیش (1 اجرا)
یک نفر و چنای در حال تعقیب هستند. روتو کامل و بیرون از خانه ، چهره خفاش خود را باز می کند تا این موضوع را به نقطه عمیق هدایت کند. یک تک می گیرد و از نشان خارج می شود.

0.2 بیش (0 اجرا)
توپ کامل ، خاموش و درز به وسط و پا ، به سمت وسط ویکت کوتاه حرکت می کند.

154 تا برای چنای برنده شود. همه ما برای شروع تعقیب آماده هستیم. بازیکنان پنجاب در یک جلسه در نزدیکی طناب ها هستند ، و کاپیتان خود ، KL Rahul ، سخنان آخر خرد را وام می دهد. افتتاحیه چنای روتراج گایکواد و فاف دو پلسیس است. برای پنجاب ، جیمز نیشام توپ را شروع می کند. اینجا ما می رویم پس …

0.1 بیش (0 اجرا)
کامل و دور خاموش ، دفاع شده به سمت خارج.

مباحث ذکر شده در این مقاله