Chennai Super Kings vs Kings XI Punabab نمره زنده بیش از به روز رسانی Match 53 T20 1 5


یک تیم اختصاصی از متخصصان در Sports.NDTV.com برای شما نمره زنده ، امتیاز کریکت زنده ، به روزرسانی مسابقه زنده را به ارمغان می آورند. Kings XI پنجاب بعد از 5.1 اوور 48/0 است. به روزرسانی های زنده کارت امتیازی Chennai Super Kings vs Kings XI Punjab نیز موجود است. این بستر مناسبی برای پیگیری تیم های مورد علاقه خود در لیگ برتر هند 2020 است. از طریق مسابقه امروز لیگ برتر هند 2020 ، با توپ تفسیر توپ ، Chennai Super Kings vs Kings XI Punjab ، Chennai Super Kings vs امتیاز زنده Kings XI پنجاب ، کارت امتیازی Chennai Super Kings vs Kings XI Punjab. هیجان لیگ برتر هند 2020 را در Sports.NDTV.com دنبال کنید زیرا می توانید به روزرسانی های مسابقه زنده و امتیاز کریکت زنده را از طریق سیستم عامل ما دنبال کنید.

4.6 اضافه (0 اجرا)
آهسته و کامل دور ، در نقطه عقب با ضربه چاقو به سر راویندرا جیدجا رسید.

4.5 اور (0 اجرا)
تاب و یک خانم! کامل و بیرون از خانه ، راهول به سمت آسمان می چرخد ​​اما آن را کاملا از دست می دهد.

4.4 overs (1 اجرا)
خوب از شاردول جمع شده آهسته تر توپ را از بالا خارج می کند ، مونک آن را برای یک ضربه در سمت خارج قرار می دهد.

4.3 دوره (1 اجرا)
کامل و دور ، برای تک آهنگ به اواسط فشار داده می شود.

4.2 دوره (4 اجرا)
لبه دار و چهار! مرزهای پشت سر هم برای KL Rahul در اینجا. کامل و بیرون از خانه ، راهول سینک آشپزخانه را به سمتش پرتاب می کند. آن را بیش از یک مرد سوم کوتاه از لبه خارج برای یک مرز می گیرد.
CSK vs KXIP: مسابقه 53: KL Rahul برای 4 امتیاز به Shardul Thakur برخورد می کند! Kings XI پنجاب 42/0 (4.2 Ov). CRR: 9.69

4.1 گرایش (4 اجرا)
چهار یک مرز برای KL Rahul. پر و روی لنت ، برای او بسیار آسان است. او آن را به طرز حیرت انگیزی به حصار خوب پا نگاه می کند.
CSK vs KXIP: مسابقه 53: KL Rahul برای 4 امتیاز به Shardul Thakur برخورد می کند! Kings XI پنجاب 38/0 (4.1 Ov). CRR: 9.12

شاردول تاکور اکنون فعال است.

3.6 overs (4 اجرا)
چهار فاصله یک چهار را باز می کند. کامل و روی لنت ها ، آگاروال آن را به طرز احمقانه ای باز می کند و از وسط به خوبی روی پهلو قرار می گیرد. توپ تا مرز از راه دور دور می شود.
CSK در مقابل KXIP: مسابقه 53: مایانک آگروال با نتیجه 4 بر یک به سام کوران برخورد می کند! Kings XI پنجاب 34/0 (4.0 Ov). CRR: 8.5

3.5 وور (1 اجرا)
با زاویه داخل لنت ها ، برای دویدن تا پایه مربع عمیق کار می شود.

3.4 overs (0 اجرا)
توپ کوتاه ، کاپیتان پنجاب از خط توپ دور می شود.

3.3 overs (1 اجرا)
خاموش و کامل ، خنجر زده شده برای پوشش سریع. سر جادجا ، بازیکن زمین ، در پایان بولر یک خجالتی است اما از دست می دهد.

3.2 overs (4 اجرا)
چهار هیچ کس در اعماق وجود ندارد و این یک مرز برای آگاروال ایجاد می کند. بیرون ، مایانک خفاش را به سمت آن پرتاب می کند. آن را از یک نقطه عقب برای یک مرز می گیرد.
CSK در مقابل KXIP: مسابقه 53: مایانک آگروال با نتیجه 4 بر یک به سام کوران برخورد می کند! Kings XI پنجاب 28/0 (3.2 Ov). CRR: 8.4

3.1 اضافه (1 اجرا)
دور و بر دور و دراز دور ، برای تک آهنگ به وسط منتقل می شود.

2.6 overs (1 اجرا)
KL کاملاً دور و دور است ، از مسیر پایین می آید. او به نظر می رسد که آن را از طرف خارج کوبیده اما یک لبه داخلی پیدا می کند که به پای خوب کوتاه می رسد.

2.5 وور (1 اجرا)
روی لنت ها ، برای دویدن به پایه مربع عمیق چسبیده است.

2.4 overs (1 اجرا)
دور و دور خاموش ، رانده شده به سمت چپ نقطه عمیق برای یک.

2.3 overs (6 اجرا)
شش! شش تای اول پر از حالت پرش و دور شدن از بیرون ، سخت به آن برخورد می کند. یک لبه بیرونی ضخیم پیدا می کند. توپ از روی حصار عمیق نقطه عقب پرواز می کند.
CSK در مقابل KXIP: مسابقه 53: این یک شش است! KL Rahul به دیپاک چهار برخورد می کند. Kings XI Punabab 20/0 (2.3 Ov). CRR: 8

2.2 وور (0 اجرا)
یک برون سپاری کامل بیرون از خانه ، رانده شده برای پوشاندن دوباره.

2.1 اضافه (0 اجرا)
در طول دور ، رانده شده برای پوشاندن.

1.6 وور (1 اجرا)
تک آهنگ برای پایان دادن. کامل و خارج از آن ، راهول آن را با سرعت به سمت Sir هدایت می کند و تک آهنگ را می گیرد.

1.5 وور (1 اجرا)
روی لنت ها تمام شوید ، یک ضربه نیمه ناتاراجا به سمت چپ وسط ویکت یک شوت بزنید. یک تک

1.4 وور (0 اجرا)
Curran کاملاً بیرون و کاملاً خوب ، سعی می کند از آنجا به سمت چرخش برود. مایانک آگروال آن را برای پوشاندن نقاط آغشته می کند.

1.3 وور (1 اجرا)
کامل و بیرون خاموش ، جلوی نقطه برای یک نفر چاقو خورده است.

1.2 وور (1 اجرا)
کمی نوسان. مایانک کامل و اشاره ای به حرکت خاموش ، مایانک موفق می شود این کار را تا اواسط یک آهنگ انجام دهد.

1.1 اضافه (0 اجرا)
در یک طول خوب در خارج از خاموش ، خمیده به سمت خارج. آگاروال به دنبال تک آهنگ میگردد اما به عقب فرستاده می شود.

سام کرران از انتهای دیگر به کاسه بریزد.

0.6 بیش (0 اجرا)
پر و دور از خارج ، به خوبی رانده می شود اما مستقیم به نقطه پوشش می رسد. اول تمام شده و پنجاب 10/0 است.

0.5 بیش (1 اجرا)
در یک طول خوب در خارج از منزل ، تا نقطه عمیق برای یک نفر جمع شده است.

0.4 بیش (4 اجرا)
چهار در آنجا یک فرد اهریمنی وجود دارد اما او فقط می تواند تماشا کند. چهار با یک توپ پرتر از پایین ساق پا گمراه می شود ، آگاروال آن را به زیبایی و به صورت گسترده ای از شاخساره عمیق مربع عقب عقب می گیرد. مرز دیگری پیدا می کند.
CSK vs KXIP: مسابقه 53: مایانک آگروال با نتیجه 4 بر یک به دیپاک چهار برخورد کرد! Kings XI Punabab 9/0 (0.4 Ov). CRR: 13.5

0.3 بیش (0 اجرا)
روی لنت ها ، به ویکت کوتاه کوتاه متصل شده است.

0.2 بیش از (4 اجرا)
چهار از اواسط گذشته مایانک که کاملاً دور و برش است ، آن را به طرز احمقانه و کمی بیش از اواسط غواصی روی سینه می زند. یک مرز
CSK vs KXIP: مسابقه 53: مایانک آگروال با نتیجه 4 بر یک به دیپاک چهار برخورد کرد! Kings XI پنجاب 5/0 (0.2 Ov). CRR: 15

0.1 بیش (1 اجرا)
و بعضی ها بلافاصله برای چهار چرخ می خورند. KL با لمس کامل و با شکل دادن ، آن را با نوسان تا نقطه عمیق ضرب می کند. همانطور که از مارک خارج می شود یک تک می گیرد. پنجاب نیز در جریان است.

همه ما آماده هستیم تا در آن زمان اقدامات آغاز شود. Virender Sharma و Paschim Pathak ، داوران این بازی ، راه خود را به وسط می رسانند. بازیکنان چنای در نزدیکی طناب ها به هم ریخته اند و MS Dhoni ، کاپیتان ، سخنان آخر خرد را می دهد. درهای پنجاب ، KL Rahul و Mayank Agarwal ، نیز به وسط قدم می گذارند. 2 دوست به ترتیب عالی دوباره متحد شدند. افتتاحیه بولینگ برای چنا جرسی شماره 90 ، دیپاک چهار است. 3 … 2 …. 1 … اینجا میریم …

پنجاب (با بازی XI) – KL Rahul (WK / C) ، مایانک آگروال (در مکان ARSHDEEP SINGH) ، ماندیگ سینگ ، کریس گیل ، نیکلاس پور ، جیمز نیشام (به جای GLENN MAXWELL) ، دیپاک هودا ، کریس جردن ، مورگان اشوین ، راوی بیشنوئی ، محمد شامی.

چنای (با بازی XI) – روتوراج گایکواد ، فاف دو پلیسیس (در محل SHANE WATSON) ، امباتی رایودو ، MS Dhoni (WK / C) ، N Jagadeesan ، Sam Curran ، Ravindra Jadeja ، Shardul Thakur (در جای کارن شارما) ، دیپک چهار ، لونگی نگیدی ، عمران طاهر (به جای MITCHELL SANTNER).

سرپرست پنجاب ، KL Rahul ، می گوید که این برای آنها ساده است ، به آنجا بروید و لذت ببرید. اطلاع می دهد که هر دو مندیب و مایانک حضور دارند. اضافه می کند که ماکسول و آرشدیپ به جای مایانک و نیشام حضور ندارند. راهول می گوید که نقش او خفاش های اطراف او است و می گوید که در پایان می تواند آسیب برساند اما همچنین می گوید مهم است که آنها از Powerplay نهایت استفاده را ببرند. می خواهد مجموع زیادی را در هیئت مدیره قرار دهد زیرا این امر برای پیروزی آنها مهم خواهد بود.

MS Dhoni ، کاپیتان چنای ، می گوید این قطعاً آخرین بازی او در زرد نیست. کشورهایی که پنجاب برای پیروزی در این بازی بیشتر تحت فشار هستند. اضافه می کند که تیمش می خواهد روی زمین بیاید و بهترین نتیجه را بدهد. در مورد این تغییرات ، فاف دو پلسیس به جای واتسون وارد می شود ، طاهر جایگزین سانتنر و شاردول به جای کارن شارما وارد میدان می شوند.

Toss – وقت آن است که در ابوظبی بازی بیاندازید. این بازی خانگی برای چنای است. MS Dhoni تماس می گیرد. چرخش سکه به نفع چنای انجام می شود. آنها کمان می کنند!

گزارش زمین – Graeme Swann می گوید که زمین بازی بسیار سخت به نظر می رسد. انتظار دارد که کند باشد. می گوید اگر کسی شکاف ها را از روی زمین بردارد ، خیلی درز نمی خورد. می گوید كه چنای و پنجاب در وهله اول در ابوظبی كشمكش كرده اند زیرا هر دو طرف از مرزهای كوتاه تر طرفداری می كنند كه در ابوظبی چنین نیست.

بله ، آن سطر را درست خواندید. مردان زردپوش که تاکنون فصل جنجالی را پشت سر گذاشته اند ، اکنون بهترین بازی های خود را به نمایش می گذارند. بالاخره شاید فشار بود؟ زودتر به هر حال ، آنها با به دست آوردن پیروزی های متوالی برابر بنگلور و کلکته ، ثابت کرده اند که یک حزب خراب هستند. حالا ، در آخرین بازی خود ، آنها می خواهند در پایان بازی خود با هت تریک برد ، کار را تمام کنند. برای پرتاب بازی و به روزرسانی های تیم ، دور هم جمع شوید …

از نظر پنجاب ، این یک مسابقه مهم است ، یک مسابقه که باید برنده شود ، خصوصاً پس از باخت به راجستان در آخرین بازی. آنها باید تمام اسلحه هایی را که با خفاش شعله ور می شوند بیاورند و همچنین عملکردی تماشایی را با توپ انجام دهند. این ضروری تر است ، زیرا به نظر می رسد که چنای با پیروزی های پشت سر هم ، رقبای خود را با چالش روبرو می کند.

Super Saturday همیشه یک Super Saturday دنبال می کند! بله ، اقدامات یک ضربه سر نیز یکشنبه ادامه دارد – آخرین اقدام دو ضربه سر برای این فصل لیگ. در بازی اول ، چنای پنجاب و در بازی دوم ، کلکته بازی راجستان می کنند. این یک اختلاف ناک اوت در هر دو بازی است ، برای پنجاب در اولین بازی و برای هر دو کلکته و راجستان در دومین بازی.

مباحث ذکر شده در این مقاله