Chennai Super Kings HC BCCI به دلیل برگزاری لیگ برتر هند در برابر “همه شانس” در میان شیوع COVID-19

Chennai Super Kings BCCI برای انجام IPL 2020 علیه

IPL 2020: CSK در مسابقه 41 در امارات متحده عربی به غرفه می رود© BCCI / IPL


همانطور که سیزدهمین دوره لیگ برتر هند (IPL) به پایان رسید ، Chennai Super Kings (CSK) از تلاش های هیئت کنترل کریکت در هند (BCCI) برای برگزاری مسابقات در برابر “همه شانس” در میان شیوع COVID-19 استقبال کرد. . این مسابقات روز سه شنبه به پایان رسید زیرا هندیان بمبئی (MI) در فینال با غلبه بر پایتخت های دهلی (دی سی) به مقام قهرمانی رسید. بمبئی در ورزشگاه بین المللی دبی با پنج ویکت دهلی را شکست داد. در ابتدا ، مسابقات قرار بود در ماه مارس آغاز شود اما به دلیل شیوع ویروس کرونا به تعویق افتاد. با وجود چندین دستورالعمل ، این مسابقات از 19 سپتامبر در امارات آغاز شد.

اخبار

CSK در توئیتر خود نوشت: “وقتی COVID در تمام زندگی ما بسكتبال بازی می كرد ، تعداد اندكی معتقد بودند كه این تور كوچك و دوست داشتنی نور روز را می بیند. بزرگ # WhistlePodu برایBCCI و همه افرادی كه در ساختن # IPL2020 در برابر همه شانس ها مشاركت دارند.”

CSK اولین تیمی بود که در برابر رقابتهای بزرگ خم شد. این اولین باری بود که CSK به رهبری MS Dhoni نتوانست به جمع چهار تیم برتر برسد.

اوایل روز چهارشنبه ، راویچندران اشوین ، پایتخت های دهلی ، همچنین BCCI را به دلیل کنار گذاشتن مسابقات در میان شیوع ویروس کرونا ستایش کرده بود.

“این شب ما نبود !!DelhiCapital آفرینmipaltan ، برندگان سزاوار و بسیار بالینی از طریق مسابقات @ ImRo45 @ ShreyasIyer15. آخرین اما قطعا کمترین نیست ، این یک تلاش فوق العاده توسطIPLBCCI برای کشیدن بود تورنمنت مانند این در این شرایط سخت “، اشوین توییت کرده بود.

تبلیغ شده

در فینال ، روهیت برای کمک به سرخپوستان بمبئی در هدف گیری 157 ، که توسط پایتخت های دهلی پس از تصمیم به خفاش تعیین شده بود ، 68 اجرا کرد.

با این پیروزی ، سرخپوستان بمبئی مدعی پنجمین عنوان IPL خود شدند. حق رای دادن پیش از این در سال های 2013 ، 2015 ، 2017 و 2019 برنده مسابقات بود.

مباحث ذکر شده در این مقاله