Chennai Super Kings یازدهم مقابل راجستان رویالز را پیش بینی کرد، IPL 2023: چشم به نقطه برتر، آیا CSK با ترکیب برنده پیش می رود؟

چنای سوپر کینگز (CSK) وقتی در مسابقه لیگ برتر هند (IPL) 2023 در ورزشگاه MA Chidambaram به مصاف راجستان رویالز (RR) می‌رود، صدرنشین است. پس از باخت بازی افتتاحیه خود به گجرات تایتانز، CSK در دو بازی اخیر خود پیروز شده است و امیدوار است که با پیروزی مقابل RR در حضور هواداران خود در مسابقات تروت سه را به پایان برساند. با حضور ستاره دیپاک چهار و بن استوکس به دلیل مصدومیت، CSK به شدت به اسپینرهای خود تکیه خواهد کرد. راویندرا جادجا در آخرین مسابقه خود با توپ در CSK بازیکن برجسته ای بود که بازی را برعکس کرد. قبل از بازی مقابل RR، این چیزی است که ما فکر می کنیم می تواند XI بازی CSK باشد:

Ruturaj Gaikwad و Devon Conway بازی را باز خواهند کرد، در حالی که Ajinkya Rahane، که در اولین بازی خود در آخرین مسابقه پنجاه گل به ثمر رساند، انتظار می رود در شماره 3 قرار گیرد.

در حالی که روتوراج تاکنون 189 ران در سه اینینگ به ثمر رسانده است، کانوی سایه ای از بازیکنی است که فصل گذشته بود. در همین حال، Rahane مقداری تعادل بسیار مورد نیاز را به ترتیب بالا اضافه می کند.

در مرتبه میانی، آمباتی رایودو و شیوام دوبه به جادجا و دونی ملحق خواهند شد که برای دویستمین بار در IPL هدایت CSK را بر عهده خواهند داشت. همچنین CSK معین علی را در اختیار دارد.

دواین پرتوریوس جای استوکس آسیب دیده را پر خواهد کرد و قدرت شلیک بیشتری را به ضربات CSK اضافه خواهد کرد که گاهی اوقات می تواند نگران کننده باشد.

با توجه به شرایط موجود در چرخش کمکی Chepauk، CSK احتمالاً پیش از Sisanda Magala، بازی Maheesh Theekshana را بازی خواهد کرد.

توشار دشپنده در غیاب دیپاک چهار که احتمالا جای خود را به راجواردان هانگرگکار خواهد داد، خط حمله سرعت را پیش خواهد برد.

CSK پیش بینی XI در مقابل RR: روتوراج گایکواد، دوون کانوی، آجینکیا راهان، امباتی رایودو، شیوام دوبه، معین علی، ام اس دونی، دواین پرتوریوس، راجواردان هانگرگکار، ماهیش تیکشانا، توشار دشپنده

موضوعات ذکر شده در این مقاله