“Can’t Waste Balls…”: استرالیا به خاطر نرخ ضربه ضعیف ویرات کوهلی، فاف دو پلسیس را به شدت می کوبید.

Faf du Plessis و Virat Kohli نیم قرن طول کشید تا پیروزی RCB بر پنجاب کینگز را رقم بزنند.© BCCI/IPL

Faf du Plessis و Virat Kohli نیم قرن طول کشید تا رویال چلنجرز بنگلور (RCB) را در ورزشگاه IS Bindra در موهالی بر پنجاب کینگز (PBKS) برد. فاف 84 توپ از 56 توپ زد، در حالی که کهلی نیم قرن 48 خود را ثبت کرد و 59 توپ از 47 توپ به ثمر رساند. در حالی که این زوج 137 دوش برای اولین ویکت در 16 اور اضافه کردند، متیو هیدن، بازیکن سابق استرالیایی از میزان گلزنی آنها تحت تأثیر قرار نگرفت. هیدن از فاف و کهلی به خاطر هدر دادن توپ انتقاد کرد و گفت که هر دو بازیکن باید به بازیکنان دیگر اعتماد کنند.

ما نمی‌توانیم توپ‌ها را هدر دهیم؛ حتی زمانی که یکی از این دو تصمیم می‌گیرد تا پنج اور آخر ضربه بزند، دیگری باید برود؛ ما نمی‌توانیم فقط در اطراف قدم بزنیم. آنها باید به ترکیب طولانی ضربه‌زنی‌شان اعتماد کنند. که در آن ماتریس بازی تا حد زیادی از نظر نرخ ضربه زدن قابل تشخیص نیست.

برای حمایت بیشتر از ادعای خود، هیدن مثالی از کاپیتان CSK، MS Dhoni را ارائه کرد، که به میل خود مرزها را به ثمر رساند و در حالی که دستور را زیر پا گذاشت.

“شما در مورد تاثیر بازیکنان در این IPL صحبت می کنید؛ بچه ها در مسابقات پیروز شده اند، و طرفین هرگز نمی توانند با ضربه زدن ایمن در شراکت به این احساس امنیت کاذب اغوا شوند. تاکید همیشه باید روی گلزنی سریع باشد. نگاه کنید. در MS Dhoni که در یک مسابقه 400 ضربه زد.”

کاپیتان RCB فاف با 343 دوش در 6 مسابقه پیشتاز است، در حالی که کوهلی با 279 دوش در همین تعداد بازی سوم است.

RCB اکنون در بازی بعدی خود در روز یکشنبه 23 آوریل به مصاف راجستان رویالز خواهد رفت.

موضوعات ذکر شده در این مقاله