“Can’t Keep Going On Reputation…”: برداشت وحشیانه مایکل وان از ستاره پایتخت دهلی

بزرگترین نگرانی برای پایتخت دهلی، شکل باز کردن خمیر Prithvi Shaw بوده است.© AFP

با یک برد در شش بازی، پایتخت دهلی (دی سی) شروعی سخت در رقابت های لیگ برتر هند (IPL) 2023 خود داشته است. بزرگترین نگرانی برای DC شکل باز کردن خمیر Prithvi Shaw بوده است که تاکنون نتوانسته شروع به کار کند. در شش مسابقه، شاو فقط 43 ران را به یادگار گذاشته است که برای بازیکنی در حد خود بسیار پایین تر از حد مجاز است. مایکل وان، کاپیتان سابق تیم ملی انگلیس، با صحبت در مورد مبارزات خود، احساس می‌کند که شاو نیاز به گلزنی دارد، زیرا او نمی‌تواند فقط بر اساس شهرت بازی کند.

“اوایل مسابقات، مارک وود به او بولد زد. پاهایش به جایی نرسید. او منتظر توپ کوتاه بود اما بلند شد و نزدیک خط توپ نبود. من فکر می کنم پریتوی نیاز به دویدن دارد. او نمی تواند فقط این کار را انجام دهد. وان در Cricbuzz گفت.

پس از پنج شکست در تروت، دی سی موفق شد در روز پنجشنبه به پیروزی مخفیانه در برابر نایت رایدر کلکته دست یابد.

کاپیتان دیوید وارنر نمره مسلط 57 را به ثمر رساند، در حالی که ایشانت شارما، بازیکن کهنه کار، که اولین مسابقه IPL خود را از سال 2021 انجام می دهد، ارقام 2-19 را به دست آورد تا هدایت دی سی را بر عهده بگیرد.

ایشانت با ویکت های کلیدی رانا و سونیل نارین قبل از تعویض شدن بر اساس قانون جدید ضربه گیر برجسته شد.

سایرین به‌عنوان آنریش نورجه، بال‌زن سرعت، آکسار پاتل و کولدیپ یداو دو ویکت گرفتند تا حریف را در توپ پایانی 127 برد.

با تعقیب یک هدف 128، دی سی کار سختی را برای تعقیب متوسط ​​خود انجام داد و علیرغم اینکه وارنر در نیم قرن چهارم از فصل حضور داشت، با چهار توپ در یک مسابقه با تاخیر باران که از نیمه شب گذشته بود، به هدف خود رسید.

(با ورودی های AFP)

موضوعات ذکر شده در این مقاله