“Can Make That…”: Sunil Gavaskar تغییرات عمده ای را در دستور ضربه زدن به MS Dhoni پیشنهاد می کند

سونیل گاواسکار گفته است که دونی باید خود را در مرتبه ضربه زدن تبلیغ کند.© BCCI

15 سال از زمانی که ام اس دونی برای اولین بار پیراهن چنای سوپر کینگز (CSK) را در لیگ برتر هند (IPL) پوشید می گذرد. در طول سال ها، کاپیتان سابق هند خود را به عنوان یک بزرگ واقعی در این بازی تثبیت کرده است. نه تنها با ضربه زدن به عنوان یک تمام کننده یا نگهبان ویکت، بلکه ثونی به عنوان یک تاکتیک دان چیره دست نامی برای خود دست و پا کرد. CSK در اواخر روز چهارشنبه به مصاف راجستان رویالز (RR) خواهد رفت، که دویستمین بازی Dhoni به عنوان کاپیتان این فرنچایز خواهد بود. قبل از مسابقه، سونیل گاواسکار بزرگ ضربتی گفته است که دونی باید خود را به ترتیب ضربات زدن ارتقا دهد زیرا او هنوز هم می تواند با ضربه زدن انفجاری خود تفاوت ایجاد کند.

“امیدوارم MS Dhoni خود را در ترتیب ضربات بالاتر ارتقا دهد. به طوری که او بتواند بیش از دو یا سه اور در بازی ها بازی کند. او می تواند با ضربه زدن خود این تفاوت را برای CSK ایجاد کند زیرا می تواند دوهای بزرگ را به ثمر برساند.” گاواسکار گفت: Star Sports، Cricket Live Show.

پیش از حضور مهم دونی، راویندرا جادجا، بازیکن همه جانبه ابراز امیدواری کرد که این تیم در این نقطه عطف ویژه به او هدیه ای در قالب برد در زمین خانگی استادیوم MA Chidambaram در چنای به او بدهد.

“چی می توانم بگویم، او اسطوره کریکت هند است. بنابراین، من می خواهم برای او آرزوی موفقیت کنم. امیدوارم در دویستمین بازی او، ما در چپاوک پیروز شویم و همه هواداران خوشحال شوند تا به بازی ادامه دهیم. به نقل از سایت رسمی این تیم، جادجا در گفتگوی رسانه ای پیش از این دیدار گفت: امیدوارم فردا برنده شویم و در دویستمین بازی خود (IPL) به عنوان کاپیتان به او هدیه دهیم.

MS Dhoni ثابت ترین کاپیتان در تاریخ IPL است. او CSK را به چهار عنوان IPL (نسخه های 2010، 2011، 2018 و 2021) رسانده است.

دونی 213 بار در لیگ برتر کاپیتان بوده است که از این تعداد 125 برد، 87 بازی شکست خورده و یک بازی نیز نتیجه ای نداشته است.

(با ورودی های PTI)

موضوعات ذکر شده در این مقاله