Brendon McCullum پاسخ وحشیانه ای به عذرخواهی برت لی برای یک دروغگو که باعث خونریزی او شد

برت لی و برندون مک کالوم بخشی از سوارکاران شوالیه کلکته بودند.© خبرگزاری فرانسه


اعتماد به نفس برتر براندون مک کالوم ، حتی در خارج از زمین ، کاملاً نشان داده می شد زیرا پاسخی به یکی از اظهارات برت لی ، یکی از بازیکنان سابق استرالیا ، منجر به هیجان بزرگی شد. ویدئویی که توسط حساب رسمی توییتر کریکت استرالیا منتشر شده است ، در طول یکی از بازی های لیگ بیگ باش (BBL) 1 ، یک پرتاب کننده شدید از پیکر استرالیا را ضبط کرد ، که مک کالوم سعی در شکست آن داشت. اما توپ به بینی مک کالوم برخورد کرد. حتی با ریختن خون ، کریکت نیوزلند مثل همیشه آرام به نظر می رسید ، زیرا لی و سایر بازیکنان برای کمک رسانی می دویدند. لی در بخش نظرات عذرخواهی نوشت و مک کالوم را برچسب گذاری کرد. او گفت: “ببخشید بازBazmccullum.” کریکت نشین نیوزلند در برابر این عذرخواهی پاسخ مناسبی داشت. مک کالوم واکنش نشان داد و هلهله بزرگی ارائه داد: “برادر آزمایشی نیست. حداقل آن شخص برگشت.”

اخبار

لی در این مرحله گفتگوی خود را با پاسخی دوستانه به پایان رساند. وی در پایان گفت: “درست است.”

پیستر استرالیایی نماینده سیدنی سیکسرز در مسابقات BBL بود و مک کالوم برای بریزبن هیت بازی می کرد.

در اینجا ویدئوی دروغگوی آتشین مشاهده می کنید:

باتمن نیوزلندی در آن مرحله آسیب دید و بازنشسته شد اما بعداً به میدان بازگشت. با این حال ، او نتوانست تأثیر زیادی بگذارد زیرا برای پنج بار اخراج شد.

تبلیغ شده

مک کولوم ، کاپیتان سابق نیوزیلند به دلیل ترس از ضربات خود در طول روزهای بازیگری به عنوان یک کریکت حرفه ای مورد استقبال قرار گرفت. از او به خاطر پیمودن زایمان از Shaun Tait ، سرعتی استرالیایی ، که اغلب بیش از 90 مایل در ساعت خم می شد ، بالای سر نگهبان ویکت به مدت شش ثانیه ، یاد کرد.

مک کالوم در سال 2015 از کریکت بین المللی بازنشسته شد.

مباحث ذکر شده در این مقاله