Big Bash League: Tom Banton’s Brisbane Heat به دلیل تقاضای Bio-Bubble از مسابقات خارج شد


بریزبن هیت روز شنبه اعلام کرد ، تام بانتون ، کریکتوریست انگلیس با استناد به خواسته های حباب زیستی ، از مسابقات Big Bash League (BBL) خارج شد. بانتون ، که ماه گذشته 22 ساله شد ، پس از کریسمس قرار بود پس از کریسمس دو هفته قرنطینه هتل را به اتمام برساند ، پس از تور آفریقای جنوبی که یکی از اعضای ذخیره و غیر بازیگر ODI بوده است ، قرنطینه هتل را انجام داد. تیم T20I. با این حال ، او این هفته با باشگاه تماس گرفت تا به آنها اطلاع دهد كه پس از یك سال محدودیت تقریباً كریكت و امنیت زیستی ناشی از همه گیری جهانی ، قادر به انجام قرارداد خود نیست.

اخبار

مربی گرما Darren Lehmann از حضور دوباره بانتون در این تیم در این تابستان ناامید شد اما از تصمیم کریکت انگلیس برای کناره گیری از رویداد نمایش حمایت کرد.

لمان در بیانیه ای رسمی گفت: “نگاه كنید اولاً تام یك جوان خارق العاده است. او یك فرد چشمگیر است و كسی است كه می دانیم تصمیمی مانند این به راحتی و بدون روحیه جویی زیاد نمی گرفت.”

“بعد از طولانی صحبت کردن با او ، بهترین گزینه برای او این است که به خانه خانواده و عزیزانش برود و هر فرصتی برای بهبودی به خود بدهد. ما همیشه به عنوان یک باشگاه قدرتمند بوده ایم که خانواده شما در درجه اول قرار دارد و بنابراین ما از او حمایت می کنیم تصمیم 100 درصدی و امیدوارم که او خیلی زود احساس ترمیم و ترمیم کرده باشد. “

بانتون اندکی پس از پایان IPL ماه گذشته با انگلیس وارد آفریقای جنوبی شد و وارد حباب یک ماهه دیگری شد.

او پس از زدن سه نیم قرن با نرخ اعتصاب 176.98 در 223 اجرا در اولین فصل BBL ، در آغاز سال 2020 برای دو فصل دیگر با بریزبن قرارداد دوباره امضا کرد.

بانتون از آفریقای جنوبی گفت: “این سخت تر از آن چیزی بود كه تصور می كردم وقت زیادی را در مراكز و حباب ها بگذرانم و به این نتیجه رسیدم كه این كار خیلی به من سود نمی رساند.”

تبلیغ شده

وی افزود: “من دلم برای بازی در مقابل جمعیت Gabba و Gold Coast که بسیار مشتاق گرما بودند ، دلم برای بازی تنگ خواهد شد و امیدوارم که در آینده بتوانم دوباره این تجربه را تکرار کنم.”

اسپینر موجیب اور رحمان نیز پس از مثبت بودن آزمایش COVID-19 در دوره قرنطینه اجباری هتل از زمان ورود از ابتدای هفته به افغانستان ، در حال بهبود است.

مباحث ذکر شده در این مقاله