Big Bash League: Hobart Hurricanes Signe Sandeep Lamichhane


Hobart Hurricanes با امضای قرارداد Sandeep Lamichhane در روز پنجشنبه ، تیم خود را برای فصل آینده لیگ Big Bash تکمیل کرده است. این چرخنده 20 ساله نپالی وقتی دو سال پیش اولین بازی خود را در مسابقات BBL برای ستاره های ملبورن انجام داد ، به رادار طرفداران کریکت استرالیا حمله کرد. در دو فصل قبلی خود ، او در 20 مسابقه با میانگین 19.80 بازی 26 ویکت گرفت. لامیچانه ، که از ژانویه به تیم Hurricanes ملحق می شود ، گفت که از بازگشت برای یک فصل دیگر به BBL هیجان زده است. این بار بنفش پوشیده است.

اخبار

“من فروتن و مفتخر هستم که برای فصل 10 BBL به خانواده Hobart Hurricanes ملحق شوم. من همیشه در استرالیا از عشق و حمایت زیادی برخوردار بوده ام و کیفیت عالی مسابقات در Big Bash هیجان انگیز است. من نمی توانم صبر کنم تا در Blundstone Arena! ” او در بیانیه ای گفت.

آدام گریفیت ، سرمربی Hurricanes ، اضافه کرد که Lamichhane این توانایی را دارد که فاکتور x را به حمله بولینگ تیمش اضافه کند.

وی گفت: “ما دیده ایم كه چگونه Sandeep با چرخش مرموز خود می تواند یك بازی را تغییر دهد ، و او می تواند در هر مرحله از زمان بازی كاسه كاسه بدهد. او یك ویكت گیر است كه اثبات می كند بعد دیگری به گروه بولینگ ما می افزاید.”

امضای Lamichhane به این معنی است که ترکیب Hurricanes برای نسخه دهم اکنون کامل شده است.

تیم هوبارت طوفان: اسکات بلند ، تیم دیوید ، جیک دوران ، ناتان الیس ، جیمز فاکنر ، پیتر هندزکمب ، بن مک درموت ، رایلی مردیت ، دیوید مودی ، میچل اوون ، تیم پین ، ویل پارکر ، دی آرسی کوتاه ، متیو وید ، نیک وینتر ، مک رایت

تبلیغ شده

بازیکنان خارج از کشور: داوید مالان ، سندیپ لامیچانه ، کیمو پل.

بازیکنان جایگزین خارج از کشور: ویل جکس ، کالین اینگرام.

مباحث ذکر شده در این مقاله