“Bhai-valry” – برادر کرونال پاندیا با سورتمه هاردیک پاندیا در IPL 2023. واکنش او ویروسی است. تماشا کردن

رقابت خواهر و برادر بین هاردیک پاندیا و کرونال پاندیا در حالی که گجرات تایتانز روز شنبه در لیگ برتر هند (IPL) 2023 به مصاف لاکنو سوپر غول‌ها رفت، کاملاً به نمایش درآمد. هنگامی که کرونال در شماره 3 برای LSG به خفاش رفت، هاردیک در حال تبادل کلمات با برادرش در حالی که آماده حمله بود دیده شد. در ویدیویی که توسط پخش کننده دیجیتال JioCinema ارسال شده است، کاپیتان GT شنیده می شود که در حال فریاد زدن دستورالعمل هایی برای هم تیمی های خود در مورد نحوه اخراج کرونال است. هاردیک سعی کرد هر احساسی را از برادرش بیرون کند اما کرونال توجهی نکرد و فقط دستکش و کلاه خود را تنظیم کرد.

کرونال گفت: “ما کمی پاهایمان را می کشیدیم. او قبل از بازی به من گفت که دنبالت می روم، من به او گفتم که آخرین باری که دنبال من رفت، او را بیرون آوردم پس اشتباه را تکرار نکن.” پخش کنندگان

لاکنو سوپر جاینتز با تعقیب یک هدف ناچیز 136 مقابل مدافع عنوان قهرمانی گجرات تایتانز، در 14 اور به 105/1 رسیده بود. با تنها 31 بازی مورد نیاز برای شش اور بعدی و نیم قرنی KL Rahul در نقطه چین، یک برد در دسترس LSG بود. اما پس از آن آنچه رخ داد همه را شوکه کرد. بولرهای GT جریان اجرا را بررسی کردند زیرا 19 ران را واگذار کردند و در پنج اور بعدی دو ویکت گرفتند. با رفتن به اور آخر، LSG به 12 توپ از شش توپ آخر نیاز داشت. اگرچه سخت بود، اما غیرممکن نبود، به خصوص با یک ست راهول، ضربه زدن روی 66، در نقطه چین.

اما GT ایده های دیگری داشت که Mohit Sharma تلاش زیادی با توپ انجام داد. او ویکت های راهول و مارکوس استوینیس را از توپ های دوم و سوم برداشت. سپس در تحویل چهارم و پنجم، آیوش بادونی و دیپک هودا تمام شدند. و با آن، سرنوشت LSG در بازی مهر و موم شد. در نهایت تیم راهول با هفت ران شکست خورد.

راهول هیچ توضیحی برای این شکست نداشت. “نمی دانم چگونه این اتفاق افتاد، اما این اتفاق افتاده است. من نمی توانم روی جایی که اشتباه شد انگشت بگذارم، اما امروز 2 امتیاز را از دست دادیم، این کریکت است. من فکر می کردم که با توپ فوق العاده بودیم، 135 بود. 10 دوش کمتر از حد، بولینگ استثنایی بود، ما با چوب خوب شروع کردیم، اما این اتفاقات رخ می دهد، ما باید آن را روی چانه بگیریم.”

“اما هنوز راه درازی در پیش است، 8 امتیاز از 7 بازی، ما امروز در سمت اشتباه نتیجه قرار داشتیم. ما در بازی خیلی جلو بودیم و من واقعاً سعی نمی‌کردم به عمق ضربه بزنم، هنوز هم می‌خواستم بازی خودم را انجام دهم. شوت‌ها، به توپ‌گیران ضربه بزنید، اما آنها در آن دوره 2-3 به خوبی توپ زدند، توسط نور و جایانت، شاید باید چند موقعیت دیگر را با ویکت در دست می‌گرفتیم، آنها خوب توپ زدند، اما من فکر می‌کنم ما برخی از آنها را از دست دادیم. موقعیت های مرزی، فشار در 3-4 اورهای آخر به ما وارد شد، تا آن زمان خوب بازی کردیم.

موضوعات ذکر شده در این مقاله