BCCI AGM در 24 دسامبر ؛ تصمیم در مورد دو تیم جدید IPL ، نماینده ICC در مورد کارت ها ، گزارش می گوید

BCCI AGM در 24 دسامبر ؛  تصمیم در مورد دو تیم جدید IPL ، نماینده ICC در مورد کارت ها ، گزارش می گوید

جلسه عمومی سالیانه بعدی BCCI احتمالاً در 24 دسامبر برگزار می شود.© خبرگزاری فرانسه


BCCI مجمع عمومی عادی سالیانه خود را در 24 دسامبر برگزار می کند و در مورد القا induc دو حق رایانه IPL علاوه بر انتصاب نماینده ICC هند و سه منتخب جدید ملی بحث می کند. همچنین انتخاب معاون جدید رئیس جمهور در دستور کار است. طبق معمول ، BCCI دستورالعمل 23 ماده ای را به 21 واحد قبل از برگزاری AGM به کلیه واحدهای وابسته ارسال کرده است. مهمترین نکته درخواست تأیید برای دو تیم جدید برای تبدیل آن به 10 تیم IPL است. قابل درک است که گروه Adani و RPG Sanjeev Goenka (صاحبان Rising Pune Supergiants) علاقه مند به داشتن تیم های جدید با یک امتیاز مطمئناً از احمدآباد هستند.

اخبار

نکته مهم دیگر نماینده BCCI در ICC و شورای کریکت آسیا خواهد بود. پیش بینی می شود که جی شاه منشی نماینده BCCI در کمیته های جهانی باشد.

با توجه به اینکه کمیته های کریکت و کمیته های دائمی بخشی از دستور کار هستند ، تعیین سه منتخب جدید به همراه رئیس منتخب نیز در کارتها وجود دارد.

یک منبع ارشد BCCI گفت: “کمیته انتخاب بخشی از کمیته کریکت است به علاوه کمیته فنی نیز باید تشکیل شود. همه آنها کمیته های فرعی قانونی هستند.”

کمیته فرعی داوران مهم نیز تشکیل خواهد شد و امور مربوط به آکادمی ملی کرکت نیز برای رایزنی پیش خواهد آمد.

این دستورالعمل همچنین شامل بحث در مورد برنامه تورهای آینده هند برای سال 2021 ، آماده سازی در رابطه با سازماندهی جام جهانی T20 سال آینده (شامل موضوع مالیاتی ICC) و گنجاندن کریکت در بازی های المپیک 2028 لس آنجلس است.

تبلیغ شده

در جبهه اداری ، یکی از نکات اصلی در دستور کار انتخاب معاون جدید رئیس جمهور است ، سمتی که پس از استعفای ماهیم ورما خالی مانده است. انتظار می رود که انتخاب به اتفاق آرا باشد.

دو نماینده از هیئت حاکمه کرسی شورای مدیریت IPL را بدست خواهند آورد.

مباحث ذکر شده در این مقاله