BCCI از 13 میلیون دنبال کننده در توییتر عبور می کند ، توییت هایی برای تشکر از هواداران

BCCI از 13 میلیون دنبال کننده در توییتر عبور می کند ، توییت هایی برای تشکر از هواداران

ویرات کهلی ، کاپیتان تیم کریکت هند 82.9 میلیون دنبال کننده در اینستاگرام دارد.© خبرگزاری فرانسه


شورای کنترل کریکت در هند (BCCI) از 13 میلیون دنبال کننده در توییتر عبور کرد. BCCI برای تشکر از پیروان خود در توئیتی نوشت. BCCI در توئیتی نوشت: “ما 13M مشهور هستیم. از همه عشق و حمایت شما متشکریم.” بدنه حاکم بر کریکت هند در بین کانال های رسانه های اجتماعی بیشتر دنبال شده در فضای رسانه های کریکت است. BCCI علاوه بر 28.5 میلیون دنبال کننده در فیس بوک ، 14.4 میلیون دنبال کننده در اینستاگرام دارد. کاپیتان هند ویرات کوهلی ، مسلماً بیشترین دنبال کننده کریکت در جهان ، 82.9 میلیون فالوئر خیره کننده در اینستاگرام دارد.

اخبار

تیم هند در حال سفر به استرالیا است که در یک بازی سه روزه بین المللی میزبان 2-0 عقب است و آخرین ODI در 2 دسامبر در کانبرا برگزار می شود.

قبل از این که دو تیم برای جام Border-Gavaskar در یک سری تست چهار مسابقه درگیر شوند ، هند پس از سری ODI با سه بازیکن Twenty20 International برابر استرالیا بازی خواهد کرد.

کوهلی که هند را در هر سه قالب بازی هدایت می کند ، پس از اولین آزمون در آدلاید با مرخصی پدری به خانه بازمی گردد تا در کنار همسرش ، بازیگر آنوشکا شارما باشد.

این دو در انتظار فرزند اول خود هستند.

روهیت شارما ، نائب کاپیتان هند در بازی های کریکت محدود ، از سری ODI و T20I استراحت کرده است تا به او کمک کند تا از مصدومیت همسترینگ که در جریان لیگ برتر هند (IPL) به دست آورد ، بهبود یابد.

تبلیغ شده

روهیت توانبخشی خود را در آکادمی ملی کرکت (NCA) در بنگالورو انجام داد و در 11 دسامبر ارزیابی خواهد شد.

پس از ارزیابی می توان فراخوانی برای شرکت روهیت در سری تست ها ارائه داد.

مباحث ذکر شده در این مقاله