BCCI از تقاضا برای ارسال سه انتخاب کننده ملی دعوت می کند

BCCI از تقاضا برای ارسال سه انتخاب کننده ملی دعوت می کند

آخرین تاریخ ارسال درخواست برای پست انتخاب ملی 15 نوامبر است.© خبرگزاری فرانسه


هیئت کنترل کریکت در هند (BCCI) از تقاضا برای تصدی سه انتخاب کننده ملی دعوت شده است که پس از پایان دوره های Sarandeep Singh ، Devang Gandhi و Jatin Paranjape خالی هستند. سه منتخب جدید بخشی از هیئت مدیره به رهبری سونیل جوشی خواهند بود. انتخاب کننده دیگر Harvinder Singh است. جوشی و هارویندر توسط کمیته مشورتی کریکت که توسط مادان لال هدایت می شد منصوب شدند. این دو در ماه مارس جایگزین MSK پراساد و گاگان خدا در پانل شده بودند.

اخبار

معیارهای انتخاب کنندگان جدید این است که حداقل هفت تست یا 30 مسابقه درجه یک یا 10 بازی ODI و 20 بازی درجه یک داشته باشند. همچنین فرد باید پنج سال قبل از بازی بازنشسته شود. محدودیت سنی 60 سال است.

آخرین تاریخ ارسال درخواست 15 نوامبر است.

سه نفره Sarandeep ، Devang و Jatin تیم هند را برای سریال استرالیا انتخاب کردند. هند و استرالیا سه ODI ، سه T20I و چهار تست را مقابل یکدیگر انجام می دهند. سری Test بخشی از مسابقات قهرمانی آزمون جهانی خواهد بود.

هند و استرالیا در حال حاضر در رده های اول و دو جدول رده بندی مسابقات قهرمانی آزمون جهانی قرار دارند. آخرین باری که هند به استرالیا سفر کرد ، تیم تحت هدایت ویرات کوهلی موفق به کسب اولین سری تست های خود تحت مسابقات Down Under شدند.

تبلیغ شده

کاپیتان هند ویرات کوهلی فقط اولین مسابقه آزمون را انجام می دهد زیرا پس از آن برای تولد فرزندش به هند باز می گردد. Rohit Sharma همچنین قرار است پس از رد شدن از ODI ها و T20I ها به تیم سری Test بپیوندد.

تیم هند در 11 نوامبر از دبی به استرالیا عزیمت می کند و ODI افتتاحیه قرار است در 27 نوامبر در زمین کریکت سیدنی برگزار شود.

مباحث ذکر شده در این مقاله